Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ РОТАЦІЙНИХ МАШИН

МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ РОТАЦІЙНИХ МАШИН

Назва:
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ РОТАЦІЙНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,34 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Хмельницька Ірина Миколаївна
УДК 681.5.015+62.52
МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ
РОТАЦІЙНИХ МАШИН
01.05.02 – математичне моделювання
та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській академії друкарства Міністерства освіти і науки України, м. Львів
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Дурняк Богдан Васильович,
Українська академія друкарства,
завідувач кафедри “Автоматизації та комп’ютерних технологій”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор | Матвійчук Ярослав Миколайович,
Національний університет
“Львівська політехніка”,
професор кафедри “Теоретична
радіотехніка і радіовимірювання”
доктор технічних наук, професор
Пальчевський Богдан Олексійович,
Луцький державний
технічний університет,
завідувач кафедри “Пакування і 
автоматизації виробничих процесів”
Провідна установа: | Державний науково-дослідний інститут
інформаційної інфраструктури
Міністерства транспорту і зв’язку України
та НАН України, відділ інформаційних
технологій і систем, м. Львів
Захист відбудеться 1 березня 2007 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул. С.Бандери,12).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (79013, Львів, вул. Професорська,1)
Автореферат розісланий 30 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Бунь Р.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стрічкопровідні системи широко застосовуються у папероробній, текстильній, хімічній, поліграфічній та інших галузях промисловості для пакування твердих, м’яких, сипучих, рідких виробів, тощо. Такі лінії, машини та апарати є ротаційного типу, завдяки чому мають просту конструкцію і будуються як багатосекційні машини. При русі на стрічковому матеріалі послідовно виконуються різні технологічні операції, тому стрічкопровідна система є складним, багатовимірним, багатоканальним, із взаємними зв’язками, об’єктом керування.
Різке зростання вимог на ринку конкуруючих технологій, матеріалів і готової продукції ставить нову задачу підвищення робочих швидкостей машини, вимог до якості готової продукції та створили науково-технічну проблему підвищення ефективності існуючих і розроблення нових ефективних систем автоматичного управління стрічкопровідними системами.
Існуючі моделі стрічкопровідних систем побудовані при певних припущеннях, тому є неповними, особливо для прецизійних стрічкопровідних систем при описі зміщення технологічних операцій, виконаних на стрічці на різних технологічних секціях.
Відсутність точних математичних моделей унеможливлює створення нових ефективних систем керування і розрахунку оптимальних параметрів, проведення порівняльного аналізу та оцінки ефективності існуючих систем автоматичного керування, їх вибір та налагодження, що погіршує якість продукції та веде до зменшення робочих швидкостей машини. Тому задача моделювання стрічкопровідних систем та синтезу систем керування ними для забезпечення ефективності ротаційних друкарських машин є актуальною, має наукове і практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася, як складова частина досліджень, що проводилися в Українській академії друкарства (УАД) згідно угоди №491–2004, РК V000922 на тему “Розробка базових компонентів інформаційної технології захисту зображень бланків цінних паперів на основі нейромережі” (2004 – 2005рр.), в якій автором розроблено математичні моделі прецизійних систем суміщення фарб, а також науково-дослідних робіт УАД в рамках наукового напряму кафедри “Автоматизації та комп’ютерних технологій”
“Моделювання, аналіз та синтез технологічних процесів і систем на базі інформаційних технологій”, де автором розроблено методи моделювання та комп’ютерного симулювання стрічкопровідних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СТРІЧКОПРОВІДНИХ СИСТЕМ РОТАЦІЙНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок