Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАНОПЛАНКТОН ПАЛЕОЦЕН-ЕОЦЕНУ ПІВДЕННОЇ ПЕРИФЕРІЇ СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

НАНОПЛАНКТОН ПАЛЕОЦЕН-ЕОЦЕНУ ПІВДЕННОЇ ПЕРИФЕРІЇ СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

Назва:
НАНОПЛАНКТОН ПАЛЕОЦЕН-ЕОЦЕНУ ПІВДЕННОЇ ПЕРИФЕРІЇ СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,31 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК
Вага Денніс Даніель Одіємбо
УДК(56:574.583):551.781.3/.4](47-13)
НАНОПЛАНКТОН ПАЛЕОЦЕН-ЕОЦЕНУ ПІВДЕННОЇ ПЕРИФЕРІЇ СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ
04.00.09 – палеонтологія і стратиграфія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Київ–2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті геологічних наук НАН України
Науковий керівник: доктор геолого-мінералогічних наук
професор
Андрєєва-Григорович Аіда Сергіївна,
Інститут геологічних наук НАН України,
провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор геологічних наук
Ольштинська Олександра Петрівна,
Інститут геологічних наук НАН України,
провідний науковий співробітник
кандидат геолого-мінералогічних наук
Пономарьова Людмила Давидівна
Інститут геології і геохімії горючих
копалин НАН України,
старший науковий співробітник
Провідна установа: Львівський національний університет
імені Івана Франка,
геологічний факультет, Міністерство освіти і науки України, м. Львів
Захист відбудеться “25” квітня 2007 р. о 10 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.162.01 при Інституті геологічних наук НАН України за адресою: 01601, Київ, вул. О. Гончара, 55-б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту геологічних наук НАН України за адресою: 01601, Київ, вул. О. Гончара, 55-б.
Автореферат розісланий “ ” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________ Т. С.Рябоконь
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Потреба в проведенні нанопланктонних досліджень у межах України пов‘язана з необхідністю створення надійних біостратиграфічних схем як основи для модернізації та деталізації часової шкали палеогену і для крупномасштабного геологічного картування. З відкладами палеогену південної периферії Східно-Європейської платформи пов’язані родовища нафти, газу, мінеральних вод і будівельних матеріалів та інших корисних копалин. У цьому аспекті широкомасштабні дослідження в Кримсько-Кавказькій області, зокрема, вапнякового нанопланктону набувають великого геолого-пошукового та економічного значення.
Активне залучення отриманих даних за нанопланктоном для розчленування кайнозойських відкладів різних регіонів Світу підтвердило його важливе біостратиграфічне значення. Зональні схеми, розроблені на базі цієї групи мікроорганізмів, за детальністю та якістю кореляції є рівнозначними шкалам за планктонними форамініферами, а в деяких випадках їх доповнюють і деталізують.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відділі стратиграфії та палеонтології кайнозойських відкладів ІГН НАН України упродовж навчання в аспірантурі у 2002-2005 рр. та під час виконання бюджетної теми “Палеогеографічні, еволюційні і палеоекологічні критерії стратиграфічного поділу палеоген-неогенових відкладів України” (державний реєстраційний номер IV-I-04).
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є біостратиграфічне розчленування палеоцен-еоценових відкладів південного схилу Українського Щита (УЩ), Бахчисарайського району Криму, Північного Передкавказзя і Східного Донбасу, палеоекологічні та палеогідрографічні реконструкції палеобасейнів району дослідження.
Для досягнення поставленої мети вирішувалися такі основні завдання:
1. Пошарове вивчення складу нанопланктону з розрізів південного схилу УЩ, Бахчисарайського району Криму, Північного Передкавказзя і Східного Донбасу.
2. Вивчення особливостей нанопланктонних угрупувань з палеоцен-еоценових відкладів зазначених регіонів.
3. Кореляція встановлених за нанопланктоном зональних підрозділів палеоцен-еоцену Гірського Криму, південного схилу УЩ, Північного Передкавказзя і Східного Донбасу з зональними шкалами суміжних територій та Міжнародною Геологічною Шкалою (В. Бергррен та ін., 1995) і Геологічною Часовою Шкалою (GTS,2004).
4. Вивчення закономірностей еволюційного розвитку нанопланктону в межах південної периферії Східно – Європейської платформи упродовж палеоцену і еоцену.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: НАНОПЛАНКТОН ПАЛЕОЦЕН-ЕОЦЕНУ ПІВДЕННОЇ ПЕРИФЕРІЇ СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок