Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВАЖЕЛІВ ТА СТИМУЛІВ НА ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВАЖЕЛІВ ТА СТИМУЛІВ НА ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВАЖЕЛІВ ТА СТИМУЛІВ НА ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,20 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ,
ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ, МЕНЕДЖМЕНТУ І БІЗНЕСУ
КУЛИНИЧ ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 331.101.3
ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВАЖЕЛІВ ТА
СТИМУЛІВ НА ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління персоналом і менеджменту Харківського інституту бізнесу і менеджменту Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Пустова Вікторія Володимирівна,
Харківський інститут бізнесу і менеджменту, замісник завідувача кафедри управління персоналом і менеджменту;
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Фільштейн Леонід Михайлович, Кіровоградський державний технічний університет, завідуючий кафедрою економіки праці та менеджменту;
 
кандидат економічних наук, доцент
Бабенко Неля Олексіївна, Національний технічний університет „ХПІ”, доцент кафедри економіки та маркетингу.
 
Провідна установа: Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки і менеджменту, м. Харків.
Захист відбудеться 30 вересня 2004 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.063.01 в Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за адресою: 03115, м. Київ, бульвар акад. Вернадського, 16 – В.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу (03115, м. Київ - 115, бульвар акад. Вернадського, 16 – В).
Автореферат розісланий 30 серпня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Луцій

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даний час в Україні відбуваються корінні зміни у всіх галузях життя суспільства та кардинальні зміни в сфері економічних відносин. Перехід від планово-централізованої до ринкової економіки в Україні відбувається в умовах дії багатьох негативних факторів: великі диспропорції в структурі національної економіки, розрив колишніх господарських зв'язків, інфляція, проблеми “неплатежів”, соціальна напруженість, тиск “тіньової” економіки, що швидко розширює свої масштаби, та інше. Зважаючи на ці обставини діяльність підприємств, орієнтованих на інтеграцію в ринкові відносини, сполучена з величезним і багатоплановим ризиком і тому характеризується високим ступенем нестійкості. Тому перехід до ринкової економіки обумовлює нові підходи до управління, планування, прогнозування, які б створили умови для підвищення ефективності діяльності підприємств – основної ланки господарської системи. І тут головну роль відіграють менеджери-фахівці, які, використовуючи різні інструменти управління, забезпечують досягнення підприємством поставлених цілей. Однак методи реалізації цілей можуть бути різними. Зараз переважаючою є точка зору представників “школи людських відносин”, які акцентують увагу на проблемах мотивації людей, оптимізації керівництва ними. Загальновідомо, що координація діяльності людей не може бути ефективною, якщо вони не мають прагнення до співробітництва. Але подібна кооперація не виникає автоматично, її необхідно створювати.
Далеко не всі в нашій країні усвідомлюють те, що економічні цілі можуть досягатися не тільки шляхом нарощування капіталовкладень у виробництво. Набагато швидше це забезпечується за рахунок вкладень у соціальну інфраструктуру, у створення в трудових колективах сприятливої духовної атмосфери, яка сприяє високопродуктивній праці.
Протягом десятиріч у вітчизняній економіці панував технократичний підхід до господарювання на рівні підприємств, коли за основу брались виробничі плани, бюджети, структури, адміністративні розпорядження. Кадрова політика багато в чому була прерогативою державних органів. Багато її складових виявлялися поза безпосереднім впливом керівників підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВАЖЕЛІВ ТА СТИМУЛІВ НА ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок