Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ на ПІДПРИЄМСТВАХ

ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ на ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ на ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,86 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний торговельно-економічний університет
Борисенко Марина Володимирівна
УДК 657.633:615.12
ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ
на ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.00.09 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі контролю та аналізу господарської діяльності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Дмитренко Ірина Миколаївна –
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доцент кафедри контролю та аналізу господарської діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Максімова Валентина Федорівна -
Одеський державний економічний університет,
професор кафедри обліку та аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Пантелеєв Володимир Павлович –
Державна академія статистики, обліку та аудиту,
Держкомстат України (м. Київ),
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
 
Захист відбудеться 13 червня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото,19, аудиторія А- 227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото,19.
Автореферат розісланий 6 червня 2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Соціальна значущість, перспективність розвитку і відчутні податкові пільги щодо діяльності підприємств аптечної сфери сприяють її стрімкому розповсюдженню, особливо це стосується роздрібної мережі аптек. Однак специфіка такої діяльності та серйозні вимоги до її організації, обумовлені приналежністю до установ охорони здоров'я, значна варіабельність організаційних структур таких підприємств зумовлюють певні труднощі в управлінні ними. На сьогодні в практиці господарювання не склалося чіткої концепції управління складними організаційними структурами. Основною проблемою таких підприємств є забезпечення керованості складним господарським механізмом. Важливу роль у вирішенні цієї проблеми відіграє науково обґрунтована організація та забезпечення функціонування надійної системи внутрішнього контролю.
Стан наукових знань про внутрішній контроль підтверджується низкою невирішених проблем щодо дефініції, принципових підходів до його організації, стандартизації контрольних процедур, регламентного та методичного забезпечення функціонування систем внутрішнього контролю суб’єктів господарювання, особливо в соціально значущих сферах, зокрема на підприємствах роздрібної мережі аптек. Відкритими залишаються і деякі проблеми методологічного характеру, пов’язані з дослідженням впливу соціо-психологічних чинників на мотивацію виникнення господарських порушень та необхідністю розробки дієвих засобів превентивного контролю.
Значний внесок у розвиток наукової думки про внутрішній контроль зробили такі автори, як М.Т. Білуха, В.В. Бурцев, Ф.Ф. Бутинець, А.М. Богомолов, Б.І. Валуєв, Ю.Н. Воропаєв, А.В. Газарян, Н.Н. Голощапов, І.М. Дмитренко, Є.В. Калюга, Є.О. Кочерін, Л.М. Крамаровський, М.В. Кужельний, А.М. Кузьмінський, А.К. Макальська, В.Ф. Максімова, Л.В. Нападовська, В.П. Пантелеєв, В.С. Рудницький, В.Я. Савченко, В.В. Сопко, І.В. Сіменко, Л.В. Сотникова, Л.О. Сухарева, Б.Ф. Усач, М.Г. Чумаченко, В.О. Шевчук, О.А. Шпіг.
Питання оцінки внутрішнього контролю в процесі проведення зовнішнього аудиту розглянуті в працях С.М. Бичкової, Ю.А. Данилевського, Н.І. Дорош, Л.П. Кулаковської, Н.В. Лапухіна, Л.Г. Макарової, В.І. Подольського, О.А. Петрик.
У процесі становлення внутрішнього аудиту як підсистеми внутрішнього контролю на території пострадянського простору (і в Україні в тому числі) утворився інформаційний вакуум щодо організації й методики його здійснення, тому основоположними працями стосовно цього стали навчальні посібники західних авторів: Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ на ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок