Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДВОСТОРОННЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДВОСТОРОННЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

Назва:
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДВОСТОРОННЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,64 KB
Завантажень:
276
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
ОКТИСЮК АЛЛА МИКОЛАЇВНА
УДК: 341. 23(477:438)
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДВОСТОРОННЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА
Спеціальність 12.00.11 – міжнародне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків - 2007
 
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі конституційного, адміністративного та фінансового права Волинського державного університету імені Лесі Українки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Гринчак Володимир Антонович, Львівський національний університет імені Івана Франка, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права.
Офіційні опоненти:
- доктор юридичних наук, професор Буроменський Михайло Всеволодович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, професор кафедри міжнародного права
- кандидат юридичних наук, доцент Левицький Тарас Іванович, Львівський національний університет імені Івана Франка, доцент кафедри міжнародного права факультету міжнародних відносин
Провідна установа - Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Інститут міжнародних відносин, кафедра міжнародного права, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 28 лютого 2007 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.03 в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою : 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розісланий 25 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. О. Рум’янцев
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Характерною особливістю сучасного світового розвитку є значне розширення впливу міжнародного права, зростання його ролі в регулюванні відносин між державами на дво – і багатосторонній основі у політичній, економічній, гуманітарній та інших сферах. На активізацію договірного процесу в міжнародних відносинах благотворно впливає й збільшення кількості суб’єктів міжнародного права, що відбулося в результаті розпаду СРСР, так званої “соціалістичної співдружності ” й інших держав. До числа таких відноситься Україна та Республіка Польща, що розбудовують нині правові держави, формують нормативно-правову договірну базу на визнаних світом загальнотеоретичних засадах і демократичних принципах.
Висвітлення об’єктивних закономірностей цього процесу актуальне як з точки зору виявлення особливостей договірних взаємовідносин між Україною та Республікою Польща на сучасному етапі, так і для планування наступних етапів зближення двох держав, вироблення нових договірно-правових актів з використанням досвіду попереднього спілкування.
При виборі теми дисертаційного дослідження враховувалися не тільки її безперечна актуальність, а й стан розроблення в науці міжнародного права.
У науковій літературі практично відсутні дослідження з питань правового регулювання двостороннього співробітництва між сусідніми державами. Зокрема, в українській науці поки що немає докладнорозробленої концепції щодо оцінки стану українсько-польських стосунків, в тому числі й ефективності їх договірно-правової бази. Отже наше дослідження у значній мірі заповнить цю прогалину.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційного дослідження відповідає основним напрямам державної політики в галузі міжнародних договорів, міждержавних зв’язків, міжнародних відносин у формуванні двостороннього сівробітництва. Робота виконана відповідно до плану науково-дослідницьких робіт кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Волинського державного університету імені Лесі Українки в межах міжвузівської програми “Актуальні питання реформування правової системи в Україні“.
Мета і завдання дослідження. Оперуючи усією різноманітністю юридичних (правових) документів, фактів, конкретних явищ у двосторонніх стосунках України та Республіки Польща, виявити об’єктивні закономірності цього процесу й особливості становлення їх нової договірно-правової бази.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДВОСТОРОННЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок