Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ / сторінка 10

Назва:
ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

1. Доказано, що використання синглетно-кисневої терапії в приступному періоді бронхіальної астми у дітей у поєднанні із традиційним лікуванням підвищує клінічний ефект за рахунок зменшення частоти і тяжкості приступів задухи на 3-4 день від початку лікування.
2. Доведено, що під впливом синглетно-кисневої терапії відновлення активності металоферментів, рівня гідроперекисів та показника антиоксидантного захисту відбувається достовірно швидше ніж після традиційного лікування.
3. Використання синглетно-кисневої терапії в комплексному лікуванні бронхіальної астми у дітей супроводжується нормалізацією рівня прозапального інтерлейкіну IL-1?, зменшенням рівня IL-4 в 2,5 рази та підвищенням рівня IFN- в 2,2 рази.
4. Встановлено, під впливом синглетно-кисневої терапії відновлення функції системи зовнішнього дихання наступає у 30% випадків за рахунок нормалізації бронхіальної прохідності у 63,41% випадків, росту резервів дихання у 41,10% випадків та нормалізації тиску в легеневій артерії у 64,29%.
5. Катамнестичні дослідження показали, що застосування синглетно-кисневої терапії в комплексному лікуванні бронхіальної астми визначає стійку клінічну ремісію захворювання у більшості дітей із середньотяжким та тяжким перебігом захворювання.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Закладам практичної охорони здоров’я пропонується новий метод лікування –синглетно-кисневої терапії - неінвазивний, немедикаментозний, простий у використанні, без побічної дії та ускладнень, що рекомендується застосовувати в комплексі із традиційним лікуванням дітям, хворим на бронхіальну астму в приступному періоді незалежно від ступеня тяжкості захворювання.
Оптимальним курсом лікування є 10-12 процедур. Перед кожною процедурою проводиться активація води (100 мл на одну дитину) від апарату “Valkion” (фірми “Polyvalk”, Швеція) за допомогою адаптера. Надалі пацієнт випиває 100 мл активованої води, під’єднує до штуцера апарату інгаляційну маску і через ніс вдихає активоване повітря протягом 10 хв. Процедури проводяться двічі на день з інтервалом в чотири години.
Синглетно-кисневу терапію рекомендується застосовувати і в період ремісії для профілактики загострення захворювання за описаною схемою. Згідно катамнестичних досліджень інтервал між курсами лікування може бути не менше двох місяців.
СПИСОК ПРАЦЬ, ОПУБЛІКОВАНИХ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Вплив валкіон-терапії на функцію кардіо-респіраторної системи в приступному періоді бронхіальної астми у дітей // Перинатологія та педіатрія.- 2002.- №4.- с.40-42. (співавт. Цимбаліста О.Л.). Огляд літератури, клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, аналіз результатів дослідження, статистична обробка отриманих результатів.
2. Вплив валкіон-терапії на оксидантно-антиоксидантну рівновагу у дітей, хворих на бронхіальну астму // Галицький лікарський вісник.-2002.-№1.-с.20-22. (співавт. Цимбаліста О.Л., Клименко А.О.). Огляд літератури, клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, аналіз результатів дослідження, статистична обробка отриманих результатів.
3. Стан цитокінового профілю у дітей в приступному періоді бронхіальної астми в процесі валкіон-терапії // Науковий вісник Ужгородського університету.-2003.-№ 19.-с.169-171. (співавт. Цимбаліста О.Л., Балан У.В.). Огляд літератури, клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, аналіз результатів дослідження, статистична обробка отриманих результатів.
4. Клініко-епідеміологічні особливості перебігу бронхіальної астми у дітей ІваноФранківської області // Галицький лікарський вісник.-2003.-№1.-с.19-21. Огляд літератури, клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, аналіз результатів дослідження, статистична обробка отриманих результатів.
5. Деклараційний патент № 63222 Україна, МПК 7А61К9/00. Спосіб лікування бронхіальної астми у дітей.-№2003031945; заявлено 04.03.2003; опубліковано 15.01.2004, Бюлетень №1. (співавт. Цимбаліста О.Л.). Огляд літератури, пошук прототипів, збір і аналіз матеріалу.
6. Вплив валкіон-терапії на функцію серцево-судинної системи в приступному періоді бронхіальної астми у дітей // Вестник физиотерапии и курортологии.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок