Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ / сторінка 11

Назва:
ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
-2002.-№1.-с.31. (співавт. Цимбаліста О.Л., Вовк З.В.). Клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, статистична обробка отриманих результатів, формулювання результатів дослідження.
7. Влияние валкион-терапии на бронхиальную проходимость у детей с бронхиальной астмой // Астма.-2001.-Т.2, №1.-с.184-185. (співавт. Цимбаліста О.Л., Пастух О.В.). Клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, статистична обробка отриманих результатів, формулювання результатів дослідження.
8. Вплив синглетно-кисневої терапії на функцію системи зовнішнього дихання у дітей з бронхіальною астмою // Зб. Тез Міжнародної наукової конференції студентів і молодих вчених “Актуальні проблеми клінічної і теоретичної медицини”.- 2001.- с.120-121. Клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, статистична обробка отриманих результатів, формулювання результатів дослідження.
9. Стан оксидантно-антиоксидантної рівноваги у дітей з бронхіальною астмою в процесі валкіон-терапії // Вестник физиотерапии и курортологии. –2003.-№2-С.66. (співавт. Цимбаліста О.Л., Клименко А.О.). Клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, статистична обробка отриманих результатів, формулювання результатів дослідження.
10. Влияние валкион-терапии на систему цитокинов у детей в приступном периоде бронхиальной астмы // International J. on Immunorehabilitation.-2002.–Vol. 4, №2.-с.265. (співавт. Цимбаліста О.Л., Балан У.В., Нейко Є.М.). Клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, статистична обробка отриманих результатів, формулювання результатів дослідження.
11. Валкіон-терапія як чинник збереження антиоксидантного захисту у дітей, хворих на бронхіальну астму // Зб. Тез 58 науково-практичної конференції студентів і молодих вчених Національного медичного університету ім О.О. Богомольця “Актуальні проблеми сучасної медицини”.-2003.-с.103. (співавт. Вірстюк Л.М.). Клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, статистична обробка отриманих результатів, формулювання результатів дослідження.
12. Особенности метаболических нарушений у детей в приступном периоде бронхиальной астмы // Астма. – 3003- Т.4, № 1.-с.89. (співавт. Цимбаліста О.Л., Костырко Н.И.). Клініко-лабораторне обстеження пацієнтів, статистична обробка отриманих результатів, формулювання результатів дослідження.
АНОТАЦІЯ
Березна Т.Г. Імунологічно-метаболічні порушення при бронхіальній астмі у дітей та немедикаментозні методи їх корекції.-Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.10.-педіатрія. Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, Київ, 2004.
Дисертація присвячена проблемі лікування бронхіальної астми у дітей. Представлено патогенетичне обґрунтування і нове вирішення наукової проблеми комплексного лікування хворих з бронхіальною астмою, яка базується на використанні синглетно-кисневої терапії, що передбачає медичну і соціальну реабілітацію дітей. Доказаний швидкий клінічний ефект синглетно-кисневої терапії у поєднанні із традиційним лікуванням в приступному періоді бронхіальної астми у дітей. Доведено, що в основі клінічного ефекту синглетно-кисневої терапії є відновлення активності металоферментів, рівня гідроперекисів та показника антиоксидантного захисту, чого не спостерігається після традиційного лікування, а також їх визначальний вплив на нормалізацію рівня прозапального інтерлейкіну IL-1?, зменшення рівня IL-4 та підвищення рівня IFN-. Встановлено, що нормалізація процесів метаболізму, зменшення запалення лежить в основі відновлення функції системи зовнішнього дихання за рахунок нормалізації бронхіальної прохідності, росту резервів дихання та нормалізації тиску в легеневій артерії. Синглетно-киснева терапія у поєднанні із традиційним лікуванням визначає стійку клінічну ремісію захворювання у більшості дітей із середньотяжким та тяжким перебігом захворювання.
Ключові слова: діти, бронхіальна астма, клінічний перебіг, функція кардіо-респіраторної системи, оксидантно-антиоксидантна система, цитокіновий статус, синглетно-киснева терапія.
АННОТАЦИЯ
Березная Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок