Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ / сторінка 2

Назва:
ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Мета дослідження. Корекція імунологічно-метаболічних порушень при бронхіальній астмі у дітей шляхом використання синглетно-кисневої терапії в комплексному лікуванні.
Завдання дослідження:
1. Вивчити клінічну ефективність впливу синглетно-кисневої терапії у хворих на бронхіальну астму дітей.
2. Вивчити вплив синглетно-кисневої терапії на функцію кардіо-респіраторної системи.
3. Дослідити динаміку показників оксидантно-антиоксидантної рівноваги та інтерлейкінів (IL-1?, IL-4, IFN-г) ? процесі синглетно-кисневої терапії.
4. Вивчити вплив синглетно-кисневої терапії на подальший перебіг бронхіальної астми у дітей у ранньому катамнезі.
5. Вдосконалити підхід до комплексного лікування бронхіальної астми у дітей на підставі патогенетичного обгрунтування та застосування синглетно-кисневої терапії.
Об’єкт дослідження – бронхіальна астма у дітей.
Предмет дослідження – клінічні симптоми, показники ФЗД, пікфлоуметріїї, тиск в системі легеневої артерії, показники оксидантно-антиоксидантної та цитокінової систем в процесі синглетно-кисневої терапії.
Засоби дослідження: загальноклінічні, інструментальні – спірометрія, пікфлоуметрія, ЕКГ з розрахунком тиску в системі легеневої артерії, лабораторні (дослідження оксидантно-антиоксидантної рівноваги та імуноферментний метод оцінки цитокінового профілю), статистичні.
Дослідження активності металоферментів та процесів ПОЛ проводилось на кафедрі біохімії Івано-Франківської державної медичної академії (зав.кафедрою біохімії, д.м.н., професор А.О.Клименко).
Наукова новизна одержаних результатів. Вперше на основі комплексного дослідження доказано покращення та часткове відновлення функції кардіо-респіраторної системи в процесі комплексного лікування з використанням синглетно-кисневої терапії в результаті ліквідації обструкції внутрішньогрудного відділу респіраторного тракту, зокрема дистальних його відділів. Вперше обгрунтовано нормалізуючий вплив синглетно-кисневої терапії на оксидантно-антиоксидантну та цитокінову системи. Синглетно-киснева терапія поряд із базовим лікуванням забезпечує ефекти післядії, результатом чого є підтримання періоду ремісії, шляхом збереженого антиоксидантного захисту, показників бронхіальної прохідності та росту резервів дихання із збільшенням їх фактичного використання.
Практичне значення отриманих результатів. Закладам практичної охорони здоров’я пропонується ефективний, немедикаментозний і простий метод патогенетичного лікування, що виключає інвазивні втручання, зменшує загальне медикаментозне навантаження на дитячий організм і забезпечує медичну та соціальну реабілітацію. Позитивна динаміка показників кардіо-респіраторної, оксидантно-антиоксидантної, цитокінової систем та збережені на відповідному рівні їх віддалені результати є одним із високодостовірних критеріїв ефективності синглетно-кисневої терапії.
За матеріалами дисертації удосконалено підхід до комплексного лікування бронхіальної астми у дітей на підставі патогенетичного обгрунтування синглетно-кисневої терапії.
Матеріали і результати досліджень застосовуються у навчальному процесі при підготовці лікарів-інтернів по педіатрії і на циклах післядипломної підготовки лікарів-педіатрів на кафедрі педіатрії №2 з курсом дитячої хірургії. За матеріалами дисертації підготовлений інформаційний лист №262-2002 від 18.12.02 “Валкіон-терапія в комплексному лікуванні бронхіальної астми у дітей”. Отримано деклараційний патент № 63222 Україна, МПК 7А61К9/00. “Спосіб лікування бронхіальної астми у дітей”.-№2003031945; заявлено 04.03.2003; опубліковано 15.01.2004, Бюлетень №1.
Метод лікування впроваджений в практичну діяльність алергологічного відділення ДОДКЛ м. Івано-Франківська, обласного клінічного діагностичного центру м. Львова, санаторію “Юність” (м.т. Сімеїз, Крим), санаторію “Москва” (с.м.т. Сімеїз, Крим), санаторію “Зорі України” (м.Ялта, Крим).
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота є особистою працею автора.
Автором особисто проведено аналіз вітчизняних та іноземних літературних джерел, визначено мету, задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок