Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ / сторінка 3

Назва:
ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Автором проводилась курація досліджуваної групи хворих, сеанси синглетно-кисневої терапії. Проведено клінічну інтерпретацію і узагальнення отриманих результатів інструментальних і лабораторних досліджень. Проведено статистичний аналіз, написано текст дисертації, сформульовані висновки і практичні рекомендації. Проведено впровадження наукових розробок у роботу медичних закладів.
Апробація результатів роботи. Матеріали дисертації представлені на Міжнародній науковій конференції студентів і молодих вчених (м. Дніпрпетровськ, 2001), Науково-практичній конференції лікарів-інтернів і магістрів (м. Івано-Франківськ, 2001), Европейському конгресі по астмі (м. Москва, 2001), Всесвітньому конгресі по клінічній та імунній патології (м. Сінгапур, 2002), Другій Всеукраїнській конференції з питань імунології у педіатрії (м. Київ, 2002), Міжнародній науково-практичній конференції з питань дитячої кардіоревматології (м. Євпаторія, 2002), Четвертій науково-практичній конференція “Актуальні проблеми педіатрії”(м. Київ, 2002), ХVII Всесвітньому конгресі по астмі, V з’їзд імунологів і алергологів СНД (Санкт-Петербург, 2003), Міжнародній науково-практичній конференції “Актуальные вопросы детской кардиоревматологии” (Евпатория, 2003), 58 науково-практичній конференції студентів і молодих вчених Національного медичного університету ім О.О. Богомольця “Актуальні проблеми сучасної медицини” (Київ, 2003).
Публікації. Матеріали дисертації висвітлені у 12 друкованих працях: чотирьох статтях, семи матеріалах і тезах конференцій, отримано деклараційний патент.
Структура та обсяг дисертації. Текст дисертації набраний комп’ютерним способом, викладений на 150 сторінках, складається з вступу, п’яти розділів (в т.ч. огляд літератури, матеріали і методи дослідження, два розділи власних досліджень, аналіз і узагальнення результатів дослідження), висновків, практичних рекомендацій та списку використаних літературних джерел. Текст ілюстровано 16 таблицями і 19 рисунками, які займають 2 сторінки. Список використаних джерел містить 321 найменування (з них 205 кирилицею, 116 латиною) на 27 сторінках.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Матеріали і методи дослідження
Матеріали дослідження. Матеріалом дисертації стали результати клініко-лабораторних досліджень 163 хворих на бронхіальну астму дітей віком від 5,5 до 14 років, які поступали в приступному періоді захворювання в алергологічне відділення ДОДКЛ м. Івано-Франківська.
У відповідності із поставленими завданнями діти були поділені на дві групи спостереження: перша клінічна група – 40 дітей, які отримували виключно традиційне лікування; друга клінічна група – 123 дитини, які поряд із традиційним лікуванням отримували синглетно-кисневу терапію.
Методи дослідження. Для визначення форми та ступеня тяжкості захворювання дотримувались критеріїв, що подані у “Інструкції про діагностику, клінічну класифікацію та лікування бронхіальної астми”, затверджені наказом МОЗ України від 30.12.99. №311 та положень GINA. При аналізі результатів тематичних карт хворих звертали увагу на залежність ступеня тяжкості перебігу бронхіальної астми від статі, терміну початку захворювання, доношеності, обтяженого спадкового анамнезу. З метою виявлення тригерів бронхіальної астми особливого значення надавали алергологічному анамнезу, а саме проведенню шкірного алерготестування в періоді ремісії. При цьому виявляли найбільш “алергенні” етіологічні чинники. Відмічали також прояви харчової та медикаментозної алергії, а також залежність ступеня тяжкості бронхіальної астми від їх наявності в анамнезі. Вивчали умови проживання дітей (сирість та наявність грибку, тютюнокуріння в оточенні дитини). Крім основного захворювання у дітей виявляли найчастішу супутню патологію.
При клінічному обстеженні застосовували загальноприйняті методики фізикального дослідження. При огляді звертали увагу на прояви дихальної недостатності, фізичний розвиток, форму грудної клітки, стигми дизембріогенезу, прояви хронічної гіпоксії.
Дослідження ФЗД здійснювалось шляхом комплексної оцінки результатів спірометрії із записом спірограми на петлі “потік-об’єм”(апарат “Spirosift 3000”, Fucuda Denshi, Японія) у 163 дітей, хворих на бронхіальну астму.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок