Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
БЕРЕЗНА ТАМАРА ГРИГОРІВНА
УДК: 616.248-053.2-036.22-072-085
ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ
14.01.10 – Педіатрія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ –2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Івано-Франківській державній медичній академії МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Цимбаліста Ольга Леонтіївна,
Івано-Франківська державна медична академія,
МОЗ України, завідувачка кафедри дитячих
хвороб №2 з курсом дитячої хірургії
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Ласиця Ольга Іларіонівна,
Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувачка кафедри
педіатрії №1.
доктор медичних наук, професор
Костроміна Вікторія Павлівна
Інститут фтизіатрії і пульмонології ім.Ф.Г.Яновського
АМН України, завідувачка відділенням захворювань
органів дихання у дітей
Провідна установа:
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра педіатрії №2 з курсами медичної генетики і неонатології.
Захист відбудеться “ 20 ” квітня 2004 року о 15.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “ 01 ” березня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бронхіальна астма дитячого віку є однією з важливих медичних і соціальних проблем сучасності, що зумовлено її великою поширеністю, невпинною тенденцією до росту захворюваності, частими загостреннями та ускладненнями, значними економічними витратами, пов’язаними з неадекватним лікуванням та інвалідністю (О.Л.Ласица, Т.С.Ласица, 2001; Г.Б.Федосеев, 1996, 2001; А.Е.Марков, 1997; Ю.И.Фещенко, 2000).
Незважаючи на значні досягнення у вивченні фармакодинаміки різноманітних груп препаратів багато питань залишаються предметом дискусії. Переважна більшість препаратів, як базової, так і допоміжних груп, не може повністю припинити каскад алергічних запальних реакцій, так як вони не впливають на першу ланку запуску патологічного процесу. Тому новим напрямком в антиоксидантній терапії є розробка антиоксидантів з прямим механізмом дії та можливістю їх місцевого застосування, до яких відноситься синглетно-киснева терапія.
Синглетно-киснева терапія - це новий патогенетичний, немедикаментозний, неінвазивний метод лікування та профілактики захворювань, викликаних порушенням окисно-відновного балансу організму і збільшенням кількості вільних радикалів (В.Э.Орел, 1997; General Information Investigation of the effect of Singlet Oxygen Factor on energy metabolism and on oxygen free radical generation, 1999). У більшості публікацій, присвячених застосуванню синглетно-кисневої терапії при бронхіальній астмі у дітей, оцінка її лікувального ефекту здійснювалась на основі динаміки загальноклінічних та суб’єктивних даних без вивчення патогенетичних механізмів дії. Тому вивчення властивостей нового патогенетичного, неінвазивного методу лікування – синглетно-кисневої терапії, який допоможе удосконалити лікування бронхіальної астми у дітей, заслуговує на увагу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно плану науково-дослідних робіт Івано-Франківської медичної академії, - і є складовою частиною комплексної науково-дослідної теми: “Оптимізація патогенетичної терапії захворювань бронхолегеневої системи у дітей”, № держреєстрації 0102V007118. Здобувач є співвиконавцем даного дослідження.

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ІМУНОЛОГІЧНО-МЕТАБОЛІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ БРОНХІАЛЬНІЙ АСТМІ У ДІТЕЙ ТА НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ МЕТОДИ ЇХ КОРЕКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок