Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЯКОСТІ ГІБРИДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ ВІТЧИЗНЯНОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ СЕЛЕКЦІЙ

КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЯКОСТІ ГІБРИДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ ВІТЧИЗНЯНОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ СЕЛЕКЦІЙ

Назва:
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЯКОСТІ ГІБРИДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ ВІТЧИЗНЯНОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ СЕЛЕКЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,92 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет харчових технологій
КУЯНОВ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
УДК 664.121.004.12
КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЯКОСТІ
ГІБРИДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ ВІТЧИЗНЯНОЇ
ТА ЗАРУБІЖНОЇ СЕЛЕКЦІЙ
05.18.05 –Технологія цукристих речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті цукрової промисловості Міністерства агропромислової політики України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Чернявська Людмила Іванівна,
Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості,
завідувач відділом сировини, контролю та обліку виробництва
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Ліпєц Антон Адамович – Національний університет харчових технологій, професор кафедри технології цукристих речовин;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Михайлик В’ячеслав Аврамович – Інститут технічної теплофізики НАН України, провідний науковий співробітник відділу дискретно-імпульсного введення енергії в дисперсні середовища.
Провідна установа: | Інститут харчової хімії та технології НАН України (м. Київ)
Захист відбудеться 23.06.2004 р. о_14_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.04 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, Київ-33, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою:
01033, Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розіслано 21.05.2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н. О.В.Кобилінська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Ефективність цукрового виробництва значною мірою залежить від технологічної якості сировини. В собівартості цукру частка сировини становить близько 60%. Аналіз роботи цукрових заводів України за останнє десятиліття показує, що зменшуються обсяги заготівлі цукрових буряків, знижується цукристість та виробіток цукру з одного гектара посівної площі у всіх зонах бурякосіяння.
В Україну на початку періоду формування ринкових відносин та активізації розвитку міжнародного співробітництва почало надходити насіння гібридів зарубіжних селекцій. Якщо у 1992 році площі посіву з використанням зарубіжного насіння складали 0,2%, то у 2000 році –14%, у 2001-2003 роках частка зарубіжних гібридів у промислових посівах є стабільною і становить 10-12%. З’явились також гібриди спільної селекції. Тому дуже актуальним завданням є дослідження формування технологічної якості сучасних гібридів, а також їх зміни в процесі зберігання. Крім того, дуже важливо визначити для кожного заводу оптимальний набір сортів та гібридів за рівнем технічної стиглості, що дозволить починати сезон переробки буряків раніше без втрат їх продуктивності, а також мати сорти, які дозволяли б зберігати коренеплоди в кагатах без значної втрати ними своєї технологічної якості.
Зв’язок роботи з науковими планами, темами. Тематика досліджень входила до планів науково-дослідних робіт Українського науково-дослідного інституту цукрової промисловості на 1995-2000 рр., 2001-2003 рр. (державні облікові номери 0197U010326 та 0198U004819). Зокрема, тема “Визначити особливості формування технологічної якості та здатності до зберігання сортів і гібридів цукрових буряків іноземної та вітчизняної селекції” входила у Координаційний план проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт концерну “Укрцукор” Держхарчопрому України по цукровій промисловості в 1995-1998 роках. Тема “Випробування нових препаратів для обробки коренеплодів цукрових буряків з метою зменшення втрат бурякомаси та цукру при зберіганні” входила до галузевої програми ”Удосконалення існуючих та розробка нових засобів та обладнання для приймання і зберігання цукрових буряків з метою зменшення втрат бурякомаси та цукру”, на 2001-2005 рр..
Автором особисто розроблено програми та методики проведення лабораторних, напівпромислових та промислових досліджень, оброблено та узагальнено отримані результати.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЯКОСТІ ГІБРИДІВ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ ВІТЧИЗНЯНОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ СЕЛЕКЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок