Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ В ПОЛЬЩІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

УПРАВЛІННЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ В ПОЛЬЩІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ В ПОЛЬЩІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,68 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНої АКАДЕМІї ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Пендель Антоні Йозеф
УДК 35:373(438)
УПРАВЛІННЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ В ПОЛЬЩІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Спеціальність 25.00.02 - Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Львів - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор історичних наук, професор
Красівський Орест Якубович,
Львівський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного
при Президентові України, завідувач
кафедри політичних наук та філософії;
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, доцент
Чукут Світлана Анатоліївна,
Національна академія державного управління
при Президентові України, професор кафедри інформаційної політики;
кандидат економічних наук, доцент
Ліпенцев Андрій Вікторович,
Львівський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного
управління при Президентові України, заступник директора з наукової роботи.

Провідна установа – Інститут політичних та етнонаціональних
досліджень Національної академії наук
України (м. Київ).
Захист відбудеться 27 жовтня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.860.01 Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, к. 206.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16.
Автореферат розісланий 12 вересня 2003 р.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради А.О.Каляєв


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Динаміка розвитку інформаційного суспільства наприкінці ХХ – на початку ХХІ ст. засвідчує вихід на передній план новітніх інформаційних технологій, інтелектуалізації суспільно-політичного життя, що відповідно, актуалізує проблеми освіти, її розвитку та удосконалення. Нові вимоги до рівня знань та вмінь, норм поведінки людини потребують переосмислення парадигми освіти, якості загальноосвітнього рівня особистості, ціннісних орієнтацій у всіх сферах суспільного життя. Це стосується, насамперед, реформування усіх ланок державного управління, особливо тих, які відповідають за навчання та виховання людини. Саме середні освітні навчальні заклади є лабораторією, в якій закладаються основи знань та вмінь.
Зміна соціально-політичного устрою в країнах колишнього соціалістичного табору призвела до активізації реформаторських рухів в усіх напрямках. Майже усі пострадянські країни отримали в спадщину однакові проблеми, особливо у тих галузях, які забезпечують соціальні потреби нації, зокрема, в освіті, культурі, охороні здоров’я та інших. Польща, як країна соціалістичного табору, так само як і Україна, успадкувала від соціалізму систему загальноосвітніх навчальних закладів, яка мала вагомі недоліки, що негативно впливали на соціально-економічний розвиток країни. Майже одночасно Україна та Польща розпочали реформи в галузі освіти. Однак польська реформа сьогодні випереджає українську. Польщею досягнуті значні результати, які потребують ретельного аналізу, а польський досвід заслуговує на увагу українських освітян та управлінців, які активно працюють над системою удосконалення системи середньої освіти.
Реформування загальної середньої освіти потребує не тільки зміни ціннісних орієнтацій, впровадження нових технологій у навчанні та вихованні, а, передусім, зміни технології управління загальноосвітніми навчальними закладами. У країнах з розвиненим рівнем демократії увага вчених та професійних менеджерів останнім часом приділяється саме оптимізації управління закладами освіти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ В ПОЛЬЩІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок