Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ В БУДІВНИЦТВІ І РЕЗЕРВИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на матеріалах будівельно-монтажних організацій корпорації «Укрбуд»)

АНАЛІЗ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ В БУДІВНИЦТВІ І РЕЗЕРВИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на матеріалах будівельно-монтажних організацій корпорації «Укрбуд»)

Назва:
АНАЛІЗ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ В БУДІВНИЦТВІ І РЕЗЕРВИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на матеріалах будівельно-монтажних організацій корпорації «Укрбуд»)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,48 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
СКОЧИЛЯС Світлана Мирославівна
УДК 331. 041
АНАЛІЗ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ В БУДІВНИЦТВІ
І РЕЗЕРВИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
(на матеріалах будівельно-монтажних організацій корпорації «Укрбуд»)
Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ТЕРНОПІЛЬ – 1998
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі економіки і управління будівельним комплексом Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Литвин Богдан Миронович,
Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти України,
завідувач кафедри економіки і управління
будівельним комплексом
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор,
Мних Євген Володимирович,
Львівський державний університет імені І.Франка, завідувач кафедри обліку і аудиту
– кандидат економічних наук, професор,
Мех Ярослав Васильович,
Тернопільська академія народного господарства, кафедра аудиту
Провідна установа – Київський національний економічний університет
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту
в промисловості Міністерства освіти України
м. Київ
Захист дисертації відбудеться « 4 » грудня 1998 року о 11 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 в Тернопільській академії народного господарства за адресою: 282004, м.Тернопіль, вул.Львівська, 11, ауд. №1300.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства.
Автореферат розісланий « 3 « листопада 1998 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор І.Д.Фаріон
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Ринкові перетворення в економіці України докорінно змінюють умови розвитку і методи господарювання у всіх сферах і структурах національного господарства, у тому числі і в капітальному будівництві, завданням якого і надалі залишається забезпечення розширеного відтворення і прискореного оновлення основних фондів виробничого і невиробничого призначення. При цьому актуального значення набуває створення об'єктивних умов для високопродуктивної праці в сфері матеріального виробництва, реформування економічного механізму підвищення продуктивності праці.
Радикальні зміни в економіці будівельного комплексу, зумовлені демонтажем командно-адміністративної системи і переходом до ринкових відносин, передбачають суттєву перебудову системи управління працею в галузі. Підвищення ефективності господарювання, дотримання нормативних (договірних) строків спорудження об'єктів може бути досягнено лише за умови забезпечення високопродуктивної праці. Як показали практичні дослідження, продуктивність праці в підрядних організаціях будівельних корпорацій залишається сьогодні на рівні початку 90-х років. Не повністю реалізуються можливості зростання продуктивності праці за рахунок підвищення ступеня збірності будівництва, механізації будівельно-монтажних робіт, скорочення частки ручної праці.
Не керованими стали організаційні фактори підвищення продуктивності праці. За 1990-1997рр. плинність кадрів зросла більше, ніж у два рази, кількість фактично відпрацьованих днів одним робітником у році зменшилась в середньому на 22%, річні втрати робочого часу на одного робітника досягли майже 50 люд.-днів. Наявність значної заборгованості із заробітної плати руйнує механізм зацікавленості працівників у підвищенні продуктивності праці, веде до зниження рівня виконавчої і трудової дисципліни. У зв'язку з цим особливої актуальності набувають питання подальшої наукової розробки економічного механізму управління персоналом, дослідження можливостей підвищення продуктивності праці на основі вдосконалення методики і організації проведення економічного аналізу на рівні будівельно-монтажних органіазцій (фірм, об'єднань).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АНАЛІЗ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРАЦІ В БУДІВНИЦТВІ І РЕЗЕРВИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН (на матеріалах будівельно-монтажних організацій корпорації «Укрбуд»)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок