Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтування параметрів та режимів роботи обладнання меліоративної машини зі змінною шириною фрезерування

Обгрунтування параметрів та режимів роботи обладнання меліоративної машини зі змінною шириною фрезерування

Назва:
Обгрунтування параметрів та режимів роботи обладнання меліоративної машини зі змінною шириною фрезерування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,40 KB
Завантажень:
192
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Кіровоградський державний технічний університет
Марченко Костянтин Миколайович
УДК 631.311.5
Обгрунтування параметрів та режимів роботи обладнання меліоративної машини зі змінною шириною фрезерування
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Сільськогосподарського машинобудування" Кіровоградського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор Петренко Микола Миколайович, Кіровоградський державний технічний університет, проректор з навчальної роботи.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Дубровін Валерій Олександрович, Українська академія аграрних наук, завідуючий сектором нової техніки;
кандидат технічних наук, професор Шмат Костянтин Іванович, Херсонський державний технічний університет, професор кафедри "Технологія машинобудування".
Провідна установа:
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, м. Київ, кафедра "Сільськогосподарського машинобудування".
Захист відбудеться 20.04.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 у Кіровоградському державному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського державного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, просп. Університетський, 8.
Автореферат розісланий 16.03.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради________________ Каліч В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. При створенні зрошувальних систем значна частина земляних робіт припадає на риття траншей під напірні трубопроводи розподільчої мережі. Порівняно з траншеями під магістральні та міжгосподарські трубопроводи траншеї під розподільчі трубопроводи характеризуються більш щільним та регулярним розміщенням, малими розмірами поперечного профілю. За таких умов використання потужних траншейних екскаваторів низькоефективне, а іноді й неможливе.
Широка номенклатура поливної техніки та розбіжність у величині площ зрошення для окремих господарств зумовлюють різницю у потрібних витратах води, отже, типорозмірах напірних трубопроводів та траншей, що під них відриваються.
Існуючі способи отримання траншей з різними розмірами недостатньо ефективні. Робоче обладнання меліоративних машин, що використовується в теперішній час, не забезпечує заданих діапазонів геометричних параметрів траншей. Відсутність обладнання, яке б дозволяло приводити його параметри у точну відповідність до заданих параметрів траншеї, викликає перевищення об?ємів розробленого грунту над мінімально необхідними. Простої техніки, викликані необхід-ністю переналагодження робочого обладнання у відповідності до потрібних параметрів траншей, приводять до зниження її змінної продуктивності.
Тому розробка та дослідження робочого обладнання меліоративних машин для риття траншей з різними параметрами під трубопроводи розподільчої мережі зрошувальних систем є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано згідно тематич-ному планові науково - дослідної роботи Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування на 1998 р. та Кіровоградського державного технічного університету на 1999 – 2000 рр.
Мета роботи і задачі дослідження.
Метою роботи було зниження вартості траншейних робіт під час створення зрошувальних систем за рахунок оперативного й точного приведення параметрів робочого обладнання меліоративних машин у відповідність до заданих геометричних параметрів траншей.
Задачі дослідження:
1. Визначити пріоритетний спосіб отримання траншей з різними геометричними пара-метрами під напірні трубопроводи розподільчої мережі та знайти технічне рішення, що його реалізує.
2. Дослідити процес фрезерування траншей та установити залежності його силових і енергетичних показників від розмірів траншеї, параметрів робочого обладнання та режимів його роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Обгрунтування параметрів та режимів роботи обладнання меліоративної машини зі змінною шириною фрезерування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок