Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ТА РОЗМІРІВ ВИРОБНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ТА РОЗМІРІВ ВИРОБНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ТА РОЗМІРІВ ВИРОБНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,23 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
УДК 338.43+658.003.13
МУШЕНИК Ірина Миколаївна
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ТА РОЗМІРІВ ВИРОБНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.11 —
математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Міністерства освіти і науки України, м. Івано-Франківськ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Благун Іван Семенович,
Прикарпатський національний університет
імені Василя Стефаника,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кадієвський Володимир Андрійович,
Державна академія статистики, обліку та аудиту
Державного комітету статистики України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
кандидат економічних наук
Коновал Іван Андрійович,
Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
доцент кафедри організації агробізнесу
Захист відбудеться “ 26 ” жовтня о 16.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.06 ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м.Київ, вул.Дегтярівська 49-г, к.601.
Автореферат розісланий “ 26 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор Шарапов О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування оптимальної структури і розмірів виробництва є однією із основних умов ефективності функціонування підприємств у ринковому середовищі.
Необхідність реорганізації колективних сільськогосподарських підприємств призвела до створення в Україні виробничо-господарських структур ринкового типу, конкурентоспроможність і успішність функціонування яких обумовлюється, зокрема, вибором оптимальної структури виробництва.
Враховуючи значну кількість методів та підходів до проблеми оптимальності виробництва, для різних типів сільськогосподарських підприємств вибір критеріїв, напрямків формування оптимальної структури має визначальне значення. Розрахунок оптимального варіанту структури виробництва з урахуванням функціональних взаємозв’язків між основними показниками діяльності підприємств в плані визначення кількісного співвідношення всіх виробничих ресурсів і міри інтенсивності їх використання на сьогодні залишається особливо актуальним для підприємств кожної галузі.
На даний час у вітчизняній та світовій науці значний внесок у вивчення вказаних питань зроблений такими вченими, як Андрійчук В.Г., Бакаєв О.О., Благун І.С., Бойко В.І., Вітлінський В.В., Гайдуцький П.І., Кадієвський В.А., Камінський А.Б., Клименюк М.М., Коновал І.А., Наконечний С.І., Олексюк О.С., Онищенко О.М., Саблук П.Т., Савіна С.С., Старостіна А.О., Трегобчук В.М., Хорунжий М.Й., Ястремський О.І. та ін.
Однак наукові дослідження, присвячені проблемам моделювання оптимальної структури і розмірів виробництва сільськогосподарських підприємств як складно організованих організаційних та функціональних підсистем, є не повністю досконалими і потребують подальшого доопрацювання.
У зв’язку з вищезазначеним, розробка оптимальних варіантів формування виробничих структур на основі використання методів оптимізації, фінансового планування та їх практична реалізація на прикладі конкретних підприємств є актуальною задачею на сучасному етапі розвитку ринкових відносин.
Актуальність поставленої задачі, її теоретичне та практичне значення обумовили вибір теми дисертаційної роботи, її мету та завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт Прикарпатського національного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ТА РОЗМІРІВ ВИРОБНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок