Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> органІзацІЙно-економІЧний механІзм розвиткУ Інфраструктури аграрного бІзнесу

органІзацІЙно-економІЧний механІзм розвиткУ Інфраструктури аграрного бІзнесу

Назва:
органІзацІЙно-економІЧний механІзм розвиткУ Інфраструктури аграрного бІзнесу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,69 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Сумський державний аграрний унІверситет
Мороз Сергій Миколайович
УДК 334.72 : 630
органІзацІЙно-економІЧний механІзм розвиткУ
Інфраструктури аграрного бІзнесу
Спеціальність: 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Суми - 1998
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Сумському державному аграрному університеті Міністерства агропромислового комплексу України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Пономаренко Ніна Миколаївна, Сумський
державний аграрний університет, кафедра
організації с.-г. виробництва, основ
підприємництва та агробізнесу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Поляков
Олександр Максимович, Сумський державний
аграрний університет, кафедра фінансів
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник Зіновчук Віталій Володимирович,
Інститут аграрної економіки УААН, м. Київ,
відділ підприємництва і зовнішньоекономічних
зв’язків
Провідна установа: Харківський державний аграрний університет,
кафедра організації виробництва і агробізнесу
Захист відбудеться “ 25 ” грудня 1998 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.55.815.01 при Сумському державному аграрному університеті, 244021, м. Суми, вул. Кірова, 160, ауд. 334.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Сумського державного аграрного університету, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57.
Автореферат розісланий “25” грудня 1998 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Нєсвєтов О.О.
Загальна характеристика роботи
Значне погіршення становища в аграрному виробництві, а також кризові явища, що постійно виникають в грошовій і фінансово-кредитній сферах, позначились на стані і функціях ринкової інфраструктури. В теперішній час відбувається процес формування інституцій, що відповідають реальним економічним процесам. Одна з головних причин необхідності їх запровадження полягає в значній зміні стратегічних орієнтирів стосовно фінансування агросектору.
Актуальність дослідження. В умовах перехідної економіки, незважаючи на багаточисельні перешкоди, труднощі продовжується формування багатосекторного ринку, до складу якого входять ринки товарів, кредитів, засобів виробництва, робочої сили тощо. Характерною рисою сучасного періоду є те, що їх виникнення багато в чому пов’язане з недостатнім розвитком ринкової інфраструктури, низькою результативністю її реформування.
З точки зору задоволення потреб сучасної ринкової економіки, одне з головних місць посідають фінансові інфраструктурні інституції. Разом з тим, як показує наша дійсність, саме вони не отримали, як в кількісному, так і в якісному аспектах, необхідного розвитку.
Раніше, в умовах адміністративно-командної системи проблеми розподілу грошово-кредитних, інвестиційних потоків для підприємств, взагалі не існувало, тому що всі ці питання вирішувалися централізовано. Проте, на сьогодні економічна ситуація кардинально змінилася, і нерозробленість економічною наукою проблеми становлення ринкової інфраструктури створює значні перешкоди для господарчої практики . У зв’язку з тим, що до теперішнього часу належним чином не відпрацьовані грунтовні наукові рекомендації щодо створення адекватної економічним процесам інфраструктури, яка б опиралась на світовий досвід і враховувала вітчизняні особливості, це призвело до складного економічного становища особливо в аграрному секторі.
В зв’язку з цим, актуальність обгрунтування перспективних напрямків розвитку спеціалізованих фінансово-кредитних інституцій, обслуговуючих аграрний бізнес з урахуванням якісно нових стратегічних орієнтирів державної економічної політики не викликає сумнівів.
Слід відзначити, що, враховуючи важливість вирішення цих проблем, питання формування інфраструктури піднімались вже неодноразово, в т.ч. в працях вітчизняних науковців: Алексійчука В.М., Бабічева М.Ю., Бусигіна А.В., Данилова Ю.А., Жукова Є.Ф., Журавльовой Г.П., Кісельова А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: органІзацІЙно-економІЧний механІзм розвиткУ Інфраструктури аграрного бІзнесу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок