Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Впровадження системи атестації футбольних клубів України

Впровадження системи атестації футбольних клубів України

Назва:
Впровадження системи атестації футбольних клубів України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,83 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
стороженко сергій михайлович
УДК 796.332.001.33:088.2
Впровадження системи атестації
футбольних клубів України
24.00.01. – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Харківській державній академії фізичної культури,
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Науковий керівник: | доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор
Мулик Вячеслав Володимирович,
Харківська державна академія фізичної культури,
проректор з навчально-методичної роботи, завідувач кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
Офіційні опоненти: | доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор
Лісенчук Геннадій Анатолійович,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри футболу;
кандидат педагогічних наук, професор
Шамардін Валерій Миколайович,
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, ректор, завідувач кафедри спортивних ігор.
Захист відбудеться « 27 » червня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.862.01 у Харківській державній академії фізичної культури (м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розісланий « 26 » травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Градусов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА роботи
Актуальність теми. У відповідності до директиви Європейського союзу футбольних асоціацій (УЄФА), починаючи з сезону 2004-2005 року можливість участі в Єврокубках будуть мати тільки ті клуби, які отримають ліцензію – виконають «мінімальні» установлені УЄФА вимоги (Положення про Атестацію футбольних клубів України, 2006; Траверсо А., 2004).
Тому на виконання вимог УЄФА розроблено Положення про атестування футбольних клубів, яке на підставі статей 2.3.3 та 2.3.7 Положення УЄФА з атестування футбольних клубів (версія V1.0), а також статті 28 статуту Федерації футболу України (ФФУ) 5 вересня 2002 р., затверджене виконкомом ФФУ в контексті клубних змагань УЄФА і всеукраїнських змагань з футболу серед команд професіональних клубів України. Крім цього, створено Атестаційну комісію і її допоміжний орган – центр атестування, а також апеляційний комітет із питань атестування футбольних клубів. Клуби, які підлягають атестації, створили у своєму складі відповідні підрозділи, розгорнули інформаційні центри, почали сертифікаційну діяльність своєї інфраструктури.
Виконком ФФУ, затверджуючи Положення про атестування футбольних клубів, мав на увазі, що атестування футбольних клубів України, у відповідності до ліг, починаючи з вищої, передбачає можливість дати клубам удосконалити свою інфраструктуру, підвищити рівень транспарентності фінансових аспектів футболу, що сприятиме укріпленню довіри з боку інвесторів і додатковим зовнішнім інвестиціям у футбол, посилити безпеку вболівальників, зробити їх перебування на стадіоні під час матчу більш комфортним.
Система атестування в Україні також введена в різних гілках господарювання, у тому числі й у сфері фізичної культури і спорту (Збірник нормативно-правових документів з питань атестування фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності в Україні, 2001; постанова кабінету міністрів України від 14 листопада 2000 р. №1698 «Про затвердження переліку органів атестування»; Закон України від 1 червня 2000 р. №1775-14 «Про атестування певних видів господарської діяльності»). У той же час, атестування футбольних клубів має свої особливості, пов’язані з обов’язковим дотримуванням вимог УЄФА. Упродовж останніх років в Україні активно створюється підґрунтя для стандартів якості, чому буде сприяти атестування футбольних клубів і підготовка до проведення разом з Польщею фінального турніру Чемпіонату Європи 2012 з футболу (Євро 2012).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Впровадження системи атестації футбольних клубів України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок