Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БОРОНИ З ГНУТОШТАБОВИМИ ЗУБАМИ

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БОРОНИ З ГНУТОШТАБОВИМИ ЗУБАМИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БОРОНИ З ГНУТОШТАБОВИМИ ЗУБАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
бУРДЕГА вАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
УДК 631.313.4.
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БОРОНИ З
ГНУТОШТАБОВИМИ ЗУБАМИ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Подільській державній аграрно-технічній академії
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Бендера Іван Миколайович,
Подільська державна аграрно-технічна академія, директор інституту механізації і електрифікації сільського господарства.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий
співробітник Гуков Яків Серафимович,
Національний науковий центр ”Інститут механізації і електрифікації сільського господарства”, директор.

кандидат технічних наук
Білокопитов Олександр Володимирович,
Таврійська державна агротехнічна академія,
доцент кафедри “Сільськогосподарські машини”.
Провідна установа: Національний аграрний університет, кафедра “Сільськогосподарські машини”, Кабінету міністрів України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 7 ” грудня 2004 року о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “ 5 ” листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, доцент Ковалишин С.Й.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Створення високоефективного сільськогосподарського виробництва України можливе за умови широкого впровадження досягнень науково-технічного прогресу, одним із напрямів якого є освоєння зональних систем рільництва. Важливе значення у цьому разі має обробіток ґрунту, оскільки від його якості значною мірою (до 25%) залежить урожайність культур. Це в першу чергу стосується передпосівної підготовки ґрунту, яка забезпечує формування оптимального середовища розвитку і росту рослин.
Для інтенсифікації процесу розпушування та енергозбереження важливим і актуальним є, питання пошуку нових ґрунтообробних робочих органів, машин та знарядь поверхневого обробітку ґрунту. Одним із шляхів, що уможливлює інтенсифікацію процесу розпушення, є вдосконалення дії робочих органів на грунт завдяки використанню фізичних явищ удару, вібрації тощо, що сприяє зменшенню енергозатрат.
Відомо, що опір порушенню зв’язків між ґрунтовими агрегатами залежить від способу їх руйнування. Тимчасовий опір розтягу у 12...20, опір сколюванню в 6...10, а опір згину в 4…8 разів менший від тимчасового опору стиску. Створення об’ємно-напруженого стану в ґрунті є вагомою підставою підвищення ефективності розпушення.
Пошарове розпушування ґрунту з використанням серійних ґрунтообробних робочих органів призводить до збільшення металомісткості ґрунтообробних знарядь, а також до зростання енергоємності. Проведення його традиційними методами не забезпечує високої ефективності та зниження енергозатрат. Тому необхідно здійснювати пошук нових енергоощадних способів обробітку та технічних засобів для їх виконання. У зв’язку з цим розроблення робочого органу, який уможливлює різнонаправлене деформування ґрунтової скиби, є актуальною задачею як у науковому, так і в практичному аспектах.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася за комплексним планом наукових досліджень проблемної науково-дослідної лабораторії з обробітку ґрунту Подільської державної аграрно-технічної академії, зокрема його складовою „Розробка енергозаощаджуючих та екологічно безпечних технологій відтворення родючих ґрунтів, підвищення урожайності сільськогосподарських культур та якості продукції для південно-західних частин Лісостепу України” (номер державної реєстрації 0199UO02654).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ БОРОНИ З ГНУТОШТАБОВИМИ ЗУБАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок