Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗНАЧЕННЯ ПРОГНОСТИЧНИХ ФАКТОРІВ В ОЦІНЦІ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ЛІМФОГРАНУЛЕМАТОЗ ІІІВ-IV CТАДІЙ

ЗНАЧЕННЯ ПРОГНОСТИЧНИХ ФАКТОРІВ В ОЦІНЦІ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ЛІМФОГРАНУЛЕМАТОЗ ІІІВ-IV CТАДІЙ

Назва:
ЗНАЧЕННЯ ПРОГНОСТИЧНИХ ФАКТОРІВ В ОЦІНЦІ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ЛІМФОГРАНУЛЕМАТОЗ ІІІВ-IV CТАДІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,51 KB
Завантажень:
373
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ТРАНСФУЗІОЛОГІЇ
КОСІНОВА Вікторія Георгіївна
УДК 616-6.443-79.4
ЗНАЧЕННЯ ПРОГНОСТИЧНИХ ФАКТОРІВ В ОЦІНЦІ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ЛІМФОГРАНУЛЕМАТОЗ ІІІВ-IV CТАДІЙ
14.01.31-Гематологія та трансфузіологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ -2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Гайдукова Світлана Миколаївна,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
МОЗ України, завідувач кафедри гематології та трансфузіології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Глузман Даніїл Фішелевич
Інститут експериментальної патології, онкології та радіобіології ім
Р.Є. Кавецького НАН України, м.Київ, завідувач відділу
імуноцитохімії
 
доктор медичних наук, професор Логінський Володимир
Євстахович
Інститут патології крові та трансфузійної медицини АМН України,
м.Львів, завідувач лабораторії імуноцитології та генетики пухлин крові
Провідна установа:
Інститут онкології АМН України, м.Київ
Захист відбудеться “_16__”_червня 2004 р. о “_14.30__” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.612.01 в Інституті гематології та трансфузіології АМН України (04060. м. Київ. вул. Берлинського.12)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту гематології та трансфузіології АМН України (04060. м. Київ. вул. Берлинського.12)
Автореферат розісланий “06”травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Коміссаренко В.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незважаючи на певні успіхи в лікуванні ЛГМ за останні роки, ця проблема залишається не вирішеною. Актуальними є питання вивчення особливостей перебігу, прогнозування та лікування генералізованих стадій ЛГМ. Сучасні клінічні дослідження підтверджують залежність перебігу ЛГМ, ефективності терапії та показників виживання хворих від прогностичних чинників (Вермель А.Е. и соавт., 1997; Comelli M et al. 1994; Faquet GB et al. 1995; Garcia R et al.1993;Gobbi PG et al.1985; Lee SM et al.,1997; Levis A et al., 2002; Mac Lennan KA et al., 1989; Somers R et al., 1994, von Wasielewski R et al., 2000). Важливою вважається стадія процесу, і більшість авторів пропонують виділення лише двох прогностичних груп хворих – із стадіями І-ІІІА та із стадіями ІІІВ-IV (Шпарик Я.В.,1998,1999; Rosenberg SA.,1996). За даними цих авторів нові режими лікування з урахуванням прогностичних чинників дають можливість досягти повного вилікування у 96% хворих першої групи, тоді як у другій прогностичній групі вилікування можливе у 80% пацієнтів. Але наведені дані переважно базуються на поодиноких та фрагментарних дослідженнях, а лікування хворих на ЛГМ ІІІВ-IV стадій проводиться без урахування комплексу прогностичних чинників. Доцільним є виділити серед великої кількості запропонованих різними авторами прогностичних чинників комплекс найбільш значимих. Крім того, нагальною є проблема випробування хіміотерапевтичних режимів новітньої генерації, створених на основі “гібридних “ комбінацій цитостатиків, для лікування генералізованих стадій ЛГМ з урахуванням прогностичних критеріїв (Шпарик Я.В.,1997). Тому є актуальним визначення особливостей перебігу ЛГМ ІІІВ-IV стадій та виділення комплексу прогностичних чинників та прогностичного індексу для вирішення тактики лікування хворих.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційна робота виконана згідно плану науково-дослідної роботи (НДР) Київської медичної академії післядипломної освіти ім П.Л.Шупика і є фрагментом НДР “Вивчення особливостей перебігу, клініко-гематологічних рис та фенотипу субстратних клітин у пацієнтів із лімфо- та мієлопроліферативними захворюваннями” (№ державної реєстрації 0193И040741. Шифр теми БК 36.6). Дисертант є співвиконавцем даної НДР.
Мета роботи. На підставі вивчення клініко-гематологічних особливостей перебігу ЛГМ ІІІВ-IV стадій визначити комплекс прогностичних чинників, від яких залежить перебіг захворювання, та оцінити ефективність лікування хворих на ЛГМ ІІІВ-IV стадій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗНАЧЕННЯ ПРОГНОСТИЧНИХ ФАКТОРІВ В ОЦІНЦІ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ЛІМФОГРАНУЛЕМАТОЗ ІІІВ-IV CТАДІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок