Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСНОВИ ТЕОРІЇ РОЗРАХУНКУ ТА КОНСТРУЮВАННЯ РІДИНОНАПОВНЕНИХ ВАЛІВ

ОСНОВИ ТЕОРІЇ РОЗРАХУНКУ ТА КОНСТРУЮВАННЯ РІДИНОНАПОВНЕНИХ ВАЛІВ

Назва:
ОСНОВИ ТЕОРІЇ РОЗРАХУНКУ ТА КОНСТРУЮВАННЯ РІДИНОНАПОВНЕНИХ ВАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,62 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Рябчиков Микола Львович
УДК 621.824.6
ОСНОВИ ТЕОРІЇ РОЗРАХУНКУ ТА КОНСТРУЮВАННЯ РІДИНОНАПОВНЕНИХ ВАЛІВ
Спеціальність 05.02.02 - Машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській інженерно – педагогічній академії
Міністерства освіти і науки України, м.Харків
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Доценко Володимир Миколайович,
Національний аерокосмічний університет “Харківський авіаційний інститут”, м.Харків,
професор кафедри теоретичної механіки і машинознавства.
доктор технічних наук, професор
Кириченко Анатолій Федорович
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, м.Харків,
професор кафедри нарисної геометрії і графіки.
доктор технічних наук, професор
Щербань Юрій Юрійович,
Київський національний університет технологій і дизайну, м.Київ,
проректор з навчальних та інформаційних технологій.
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування НАН України
ім. А.М. Підгорного, м.Харків.
Захист відбудеться “_21_” __квітня__ 2004 р. о _1430_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.10 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний університет” за адресою:
61002, Харків, вул. Фрунзе, 21
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий “ _12_” __березня____ 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бортовой В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан розвитку України свідчить про позитивні тенденції у розвитку певних галузей промисловості. Це насамперед відноситься до харчової, легкої промисловості, галузей, пов’язаних з пакуванням, виготовленням та переробкою полімерних плівок. Працює традиційна для України промисловість металургії і металопрокату. У той же час дослідні організації України взагалі і Харкова зокрема мають розробки у напрямках цих галузей, науковці України, що працюють в області фундаментальних досліджень, одержали ряд результатів в області плазмової металізації, вакуумних технологій та інших новітніх фізико – хімічних процесів, які потребують втілення у реальні машини.
Робота відноситься до галузі машинознавства, особливо до методів конструювання машин для новітніх фізико – хімічних технологій, що втілюють у реальне виробництво останні досягнення фізики, хімії щодо створення технологічних процесів в умовах, пов’язаних з вакуумом або спеціальними середовищами, переважно призначених для обробки довгомірних листових матеріалів, тобто таких, які мають довжину багато більшу, ніж ширину, яка у свою чергу більша за товщину. Типовими елементами таких виробництв є різноманітні пристрої, що обертаються вали, вальці, барабани, до яких зараз пред’являються нові вимоги: підвищення якості за рахунок регулювання прогинів, температур і інших факторів по довжині, можливість роботи у спеціальних умовах (вакуум, спеціальні середовища та ін.), вимоги по економії енергетичних і інші вимоги при виробництві та експлуатації.
Новітніми елементами, поки що не узагальненими, є елементи з рідинним керуванням. У різних галузях вони розглядаються з своїх позицій і не мають загальної концепції розрахунку і проектування. У той же час широта галузей можливого і дійсного використання таких пристроїв свідчить про те, що така теорія повинна бути розроблена для них, як для нових типових елементів деталей машин.
Актуальність роботи, таким чином, складається у можливості розв’язання задач підвищення якості продукції і забезпечення її конкурентоспроможності на рівні кращих світових зразків при одночасній економії енергоресурсів.
В Україні розроблені нові фізико-хімічні процеси обробки листових матеріалів (вакуумна металізація, нанесення голографічних покрить та ін.), які вимагають розробки теоретичних основ створення нової техніки для забезпечення цих процесів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: ОСНОВИ ТЕОРІЇ РОЗРАХУНКУ ТА КОНСТРУЮВАННЯ РІДИНОНАПОВНЕНИХ ВАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок