Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЛІНГВІСТИЧНОЇ ГІМНАЗІЇ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЛІНГВІСТИЧНОЇ ГІМНАЗІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЛІНГВІСТИЧНОЇ ГІМНАЗІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,68 KB
Завантажень:
204
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Інститут педагогіки апн україни
Ананьєва Надія Василівна
УДК 371.2
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ
ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЛІНГВІСТИЧНОЇ ГІМНАЗІЇ
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки АПН України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент
Редько Валерій Григорович,
Інститут педагогіки АПН України,
завідувач лабораторії навчання іноземних мов
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Даниленко Лідія Іванівна,
Центральний інститут післядипломної
педагогічної освіти АПН України, проректор;
кандидат педагогічних наук, доцент
Лощенова Ірина Феліксівна,
Миколаївський державний університет
ім. В.О.Сухомлинського, завідувач кафедри теорії та практики перекладу
Захист відбудеться 11 жовтня 2007 року о 16:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.452.01 в Інституті педагогіки АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 52-д.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці в науковій частині Інституту педагогіки АПН України (04053, м. Київ, вул. Артема, 52-д).
Автореферат розісланий 10 вересня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Д. Березівська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні, як і в багатьох державах світу, освіта вважається найважливішою складовою суспільного, економічного, культурного життя країни і необхідною умовою стабільного інноваційного розвитку. Без якісної освіти неможливе становлення демократичного суспільства, що здійснюється доволі активними темпами і висуває нові вимоги до рівня освіченості молодого покоління.
Метою державної освітньої політики України є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, здатної до свідомого вибору, яка сповідує і примножує цінності національної і світової культур, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей. Саме такі громадяни зможуть сприяти розбудові України як демократичної держави на сучасному етапі її інтеграції до європейської і світової спільноти. Модернізація системи освіти України у ХХІ ст. відповідно до завдань Національної доктрини розвитку освіти та переходу української школи на 12-річний термін навчання передбачає становлення й розвиток загальноосвітніх навчальних закладів (надалі – ЗНЗ) і впровадження в них освітніх інновацій.
Пошук нових організаційних форм навчання, виховання й розвитку талановитих і обдарованих учнів, оновлення змісту навчально-виховного процесу зумовили появу сучасних ЗНЗ (гімназій, ліцеїв, колегіумів, коледжів, навчально-виховних комплексів тощо) наприкінці 90-х років ХХ ст., що пов’язано з розв’язанням суперечності між вимогами суспільства щодо забезпечення якісного рівня освіти всім учням з урахуванням їхньої обдарованості, здібностей і нахилів та чинною традиційною системою освіти. Теоретичне обґрунтування особливостей управління ЗНЗ здійснено вітчизняними та зарубіжними вченими – В.І.Бондарем, Л.І.Даниленко, І.А.Зязюном, Г.В.Єльниковою, Ю.А.Конаржевським, Л.М.Калініною, В.І.Масловим, В.С.Пікельною, О.І.Пометун, М.М.Поташником, П.І.Третьяковим, Т.І.Шамовою. Вітчизняні дослідники – В.М.Алфімов, Л.Л.Власюк, М.П.Гузик, І.Г.Єрмаков, В.Ф.Паламарчук, В.М.Хайруліна, Б.Г.Чижевський присвятили свої наукові праці концептуальним засадам створення, діяльності, організації навчально-виховного процесу, формам і методам навчання, виховання й розвитку учнів у сучасних ЗНЗ.
Останнім часом зросла увага до навчання іноземних мов як важливого інструмента спілкування в діалозі культур і цивілізацій сучасного світу. У контексті трансформацій, що відбуваються в освітньому процесі України, вперше в історії вітчизняної педагогічної практики навчання іноземних мов як загальноосвітнього предмета почало здійснюватися з 2-го класу; постійно зростає кількість шкіл, у яких вивчається дві й більше іноземних мов. Це свідчить про творчі пошуки педагогів ефективних новітніх шляхів удосконалення особистості випускника ЗНЗ і його адаптації до сучасних європейських та світових стандартів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЛІНГВІСТИЧНОЇ ГІМНАЗІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок