Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Діелектричні методи та засоби вимірювального контролю складу і якості молочних продуктів

Діелектричні методи та засоби вимірювального контролю складу і якості молочних продуктів

Назва:
Діелектричні методи та засоби вимірювального контролю складу і якості молочних продуктів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,31 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський державний університет
технологій та дизайну
Осадчий Василь Петрович
УДК 681.3.068
Діелектричні методи та засоби вимірювального контролю складу і якості молочних продуктів
05.11.13 – Прилади і методи контролю та визначення складу речовин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Технологічному університеті Поділля (м. Хмельницький) та Київському державному університеті технологій та дизайну
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор
Головко Дмитро Богданович, Київський національний університет технологій та дизайну, ректор, завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
Петрук Василь Григорович Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри хімії та екологічної безпеки
доктор технічних наук, доцент,
Смирнов Вадим Семенович, Український державний університет харчових технологій професор кафедри електротехніки
Провідна установа: | Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України, м. Львів
Захист відбудеться “05” жовтня 2001 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул. Н. Данченка, 2, конференцзал, корпус 1.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського державного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул.. н. Данченка, 2, корпус 1.
Автореферат розісланий “22” 08 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г. І. Хімічева


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова економіка ставить перед усіма галузями народного господарства України проблеми переходу на інтенсивний шлях розвитку, підвищення якості продукції для завоювання ринків її збуту. Дана проблема може бути вирішена при широкому використанні досягнень науки і техніки у виробництві, впровадженню інтенсивних безвідхідних ресурсо- і енергозберігаючих технологій та сучасних методів і засобів електрометрії. Це повною мірою відноситься до харчової і зокрема, молочної промисловості.
Одним з найбільш ефективних і можливих виходів з існуючого становища є застосування електронних засобів у технологічному процесі виробництва молочних продуктів, що дозволяє впливати на якість молочних продуктів на окремих етапах технологічного процесу, а також суворо контролювати і дотримуватися технологічного процесу, що приведе до підвищення якості кінцевого продукту. Вирішенню вказаних вище задач присвячена значна кількість робіт відомих учених: В.А. Балюбаша, В.А. Вікторова, Є.С. Кричевського, В.Т. Маликова, І.А. Рогова, С.І. Пятіна, Ю.О. Скрипника, Р.А.Шкабадова та інших. Вагомий вклад в теорію електрометрії внесли роботи, виконані в Національному аграрному університеті (І. Мартиненко, Г. Іноземцев та ін.), Українському державному університеті харчових технологій (І. Романовський, В. Смірнов та ін.), Харківському державному технічному університеті сільського господарства ( В.Черенков, В.Жила та ін.).
Вдосконалення обладнання молочних виробництв, підвищення якості готової продукції значною мірою стримується відсутністю оперативної інформації про якісні характеристики сировини на стадіях її переробки. Відомі методи та засоби контролю складу молочних продуктів характеризуються невисокою точністю, низькою швидкодією і тому мають обмежене застосування та використовуються для окремих молочних виробів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно плану наукових досліджень, що проводяться кафедрою проектування та конструювання радіоелектронних засобів технологічного університету “Поділля” (м. Хмельницький), згідно: наказу Державного комітету України з питань науки і технологій від 03.08. 1993р., п.3.13 “Створення нових енерго - і ресурсо-зберігаючих технологій, переробки і збереження сільськогосподарської сировини”; “Програми соціально-економічного розвитку “Хмельницької області”; тематичного плану проведення НДДКР “Розробка автоматизованих вимірювально-обчислю-вальних комплексів для визначення параметрів технологічних процесів” та “Дослід-ження і розробка процесів та радіоелектронних апаратів для впливу мікрохвильової енергії і визначення параметрів в технологічних процесах виробництва сиру” (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Діелектричні методи та засоби вимірювального контролю складу і якості молочних продуктів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок