Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСТАБІЛЬНІ ПЕРЕЛОМИ ТА ПЕРЕЛОМОВИВИХИ ПРОКСИМАЛЬНОГО ВІДДІЛУ КІСТОК ПЕРЕДПЛІЧЧЯ

НЕСТАБІЛЬНІ ПЕРЕЛОМИ ТА ПЕРЕЛОМОВИВИХИ ПРОКСИМАЛЬНОГО ВІДДІЛУ КІСТОК ПЕРЕДПЛІЧЧЯ

Назва:
НЕСТАБІЛЬНІ ПЕРЕЛОМИ ТА ПЕРЕЛОМОВИВИХИ ПРОКСИМАЛЬНОГО ВІДДІЛУ КІСТОК ПЕРЕДПЛІЧЧЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,25 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Інститут патології хребта та суглобів
імені професора М.І.Ситенка АМН України
БОЙКО Ігор Васильович
УДК 617.317-001-089
НЕСТАБІЛЬНІ ПЕРЕЛОМИ
ТА ПЕРЕЛОМОВИВИХИ
ПРОКСИМАЛЬНОГО ВІДДІЛУ
КІСТОК ПЕРЕДПЛІЧЧЯ
14.01.21 – травматологія та ортопедія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровській державній медичній академії МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч
науки і техніки України, лауреат Державної премії
України,
ЛОСКУТОВ Олександр Євгенович
Дніпропетровська державна медична академія,
завідувач кафедри травматології та ортопедії
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
ПОПОВ Василь Антонович
Київська медична академія післядипломної освіти,
завідувач кафедри травматології та ортопедії №2;
доктор медичних наук, професор
БОНДАРЕНКО Микола Степанович
Харківська медична академія післядипломної освіти,
професор кафедри травматології, ортопедії
та комбустіології
Провідна установа: Інститут травматології та ортопедії АМН України,
м. Київ.
Захист відбудеться “28” вересня 2001 р. об 11.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.607.01 Інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І.Ситенка АМН України (61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 80).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І.Ситенка АМН України (61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 80).
Автореферат розісланий “23” серпня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук Радченко В.О.
Актуальність проблеми. Переломи проксимального відділу кісток передпліччя відносяться до ушкоджень ліктьового суглоба, що складають за даними різних авторів від 17,8% до 24,5% усіх внутрішньосуглобових переломів верхньої кінцівки (Н.П. Новаченко, 1958; Ф.Р. Богданов, 1968; М.Г. Горяинова, В.П. Охотский, 1983; В.Ф.Трубников, 1984; B. Holdsworth, M. Mossad, 1984; F. Morris, 1997; та ін.).
Анатомо-функціональні особливості побудови ліктьового суглоба, багатогранність функцій, висока реактивність тканин, що оточують суглоб, на механічні та інші чинники, значно ускладнюють клінічну діагностику та лікування його ушкоджень. Необхідність додержуватися послідовності при закритому або відкритому вправленні різноманітних переломовивихів з диференційованими строками іммобілізації кожного з них приводить до значних труднощів при виборі тактики лікування і не завжди закінчується отриманням позитивних наслідків.
Кількість незадовільних результатів з цією патологією складає від 15% до 40% випадків, при цьому встановлення групи інвалідності постраждалим відбувається у 18-20% (А.С.Ланцетова, Ф.Р. Богданов, В.А. Зотикова, 1972; Л.В.Волынская, 1975; Н.Е Кабардин, 1979; А. Eid, 1982; С. Burri, А. Rutter, 1984; В.Г. Жабин, 1988; L. Barr, 1995; R. Trousdale, R. Linscheid, 1995; G. Regel et al., 1998 та ін.).
Отримання негативних результатів у вигляді стійких контрактур ліктьового суглоба, його анкілозу, параартикулярних осифікатів залежить, по-перше, від давності травми, її тяжкості, по-друге, від доцільності використання того чи іншого методу оперативного втручання і тривалості іммобілізації.
На жаль, при визначенні тактики лікування нестабільних ушкоджень проксимального відділу кісток передпліччя немає єдиної точки зору: одні автори є прихильниками переважно консервативних методів лікування, вважаючи, що недостатньо ідеальна репозиція відламків може бути компенсована добрим функціональним результатом за рахунок мінімальної травми параартикулярних тканин, інші у більшості випадків використовують раннє оперативне лікування для забезпечення максимально точної репозиції в поєднанні зі стабільною фіксацією відламків, що дозволяє у післяопераційному періоді почати мобілізацію ліктьового суглоба і через це отримати позитивні анатомо-функціональні результати (Г.М. Сокол, Ф.Е. Эльяшберг, 1966; Р. Уотсон Джонс, 1972; И.Р. Воронович, В.С.Старовойтов, 1976; Г.Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 



Реферат на тему: НЕСТАБІЛЬНІ ПЕРЕЛОМИ ТА ПЕРЕЛОМОВИВИХИ ПРОКСИМАЛЬНОГО ВІДДІЛУ КІСТОК ПЕРЕДПЛІЧЧЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок