Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОЛІСНИЙ ТРАКТОР ПРИ ІМПУЛЬСНИХ ЗБУРЕННЯХ СЕЙСМОДЖЕРЕЛА

ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОЛІСНИЙ ТРАКТОР ПРИ ІМПУЛЬСНИХ ЗБУРЕННЯХ СЕЙСМОДЖЕРЕЛА

Назва:
ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОЛІСНИЙ ТРАКТОР ПРИ ІМПУЛЬСНИХ ЗБУРЕННЯХ СЕЙСМОДЖЕРЕЛА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,96 KB
Завантажень:
328
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сергієнко Микола Єгорович
УДК 629.113.59(088.8)
ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ
НА КОЛІСНИЙ ТРАКТОР
ПРИ ІМПУЛЬСНИХ ЗБУРЕННЯХ СЕЙСМОДЖЕРЕЛА
Спеціальність 05.22.02– автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автомобіле- і тракторобудування Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Самородов Вадим Борисович,
Національний технічний університет “
Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри
автомобіле- і тракторобудування.
Офіційні опоненти: Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Лебедєв Анатолій Тихонович,
Харківський державний технічний
університет сільського господарства,
завідувач кафедри “Трактори і автомобілі”;
кандидат технічних наук, доцент
Медведєв Микола Григорович,
Національний технічний університет“
Харківський політехнічний інститут”,
доцент кафедри колісних та гусеничних машин.
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування НАН України (м. Харків)
Захист відбудеться “ 25 ” червня 2003 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25
Автореферат розісланий “ 24 ” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Наглюк І.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Соціально-економічний розвиток України нерозривно пов'язаний з рівнем забезпечення власними мінерально-сиро-винними ресурсами. Для ефективного пошуку покладів корисних копалин потрібне проведення комплексу геологорозвідувальних робіт. Їх сучасний рівень можна забезпечити, зокрема, за рахунок створення автоматизованих технічних і транспортних засобів – мобільних джерел сейсмічних збурень (генераторів імпульсів). Тому розробка і випуск автоматизованих самохідних сейсмоджерел, що мають високі техніко-економічні та експлуатаційні показники, – одна з важливих задач, що стоять перед машинобудуванням.
Мобільне сейсмоджерело забезпечує імпульсну дію на ґрунт, як при зупинках, так і під час руху. Його транспортна база (носій), що зазнає під час сейсмовипромінювання значних динамічних впливів, повинна мати широкі функціональні можливості, високу надійність, маневреність, прохідність і стійкість руху при різних режимах роботи.
Задоволення цих вимог при створенні й удосконалюванні вітчизняного самохідного однокамерного генератора сейсмічних сигналів (ОГСС) з автоматизованим стабілізатором положення випромінювача на базі трактора Т-150К визначило актуальність поставлених задач. Це – зниження навантаженості конструкції, автоматизація керування транспортним засобом і технологічним устаткуванням з метою розширення області застосування (робота на пересіченій місцевості), автономності, поліпшення технічних показників і підвищення ефективності установки в цілому.
На етапі проектування це дозволяє вибрати раціональні конструктивні характеристики системи “трактор – ОГСС”, що забезпечують необхідні технологічні параметри, скоротити терміни впровадження, трудові і матеріальні витрати на проведення пошукових, дослідницьких і довідних випробувань.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно до “Комплексною науково-технічною програмою створення і впровадження нових видів машин, устаткування, приладів і засобів автоматизації для нафтової і газової промисловості” (1990 р.), перспективною урядовою програмою “Нафта і газ України до 2010 року” (1993 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ НА КОЛІСНИЙ ТРАКТОР ПРИ ІМПУЛЬСНИХ ЗБУРЕННЯХ СЕЙСМОДЖЕРЕЛА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок