Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ МІСЦЕВИХ СИЛОВИХ ВПЛИВАХ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ МІСЦЕВИХ СИЛОВИХ ВПЛИВАХ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ МІСЦЕВИХ СИЛОВИХ ВПЛИВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,41 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ
БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
НАЗАРОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
УДК 624.014.27
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ
ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ МІСЦЕВИХ СИЛОВИХ ВПЛИВАХ
Спеціальність 65.23.01. Будівельні конструкції, будівлі
та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ 2004


Дисертація є рукописом
Робота виконана в Полтавській регіональній лабораторії Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури.
Науковий керівник:–
доктор технічних наук, професор Стороженко Леонід Іванович, головний науковий співробітник Полтавської регіональної лабораторії Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Фомиця Леонід Миколайович, професор кафедри будівництва та архітектури Сумської національної аграрної академії Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Голоднов Олександр Іванович, провідний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури.
Провідна установа:
Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра будівельних конструкцій.
Захист відбудеться “22 “ червня 2004 р., о 16.00 год., на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.833.01 у Державному науково-дослідному інституті будівельних конструкцій за адресою: 03680, м. Київ-37, вул. Івана Клименка, 5/2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій за адресою: 03680, м. Київ-37, вул. Івана Клименка, 5/2.
Автореферат розіслано “20“ травня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 26.833.01 Ю.С.Слюсаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний рівень будівельного виробництва ставить до несучих конструкцій вимоги щодо високої надійності в поєднанні з малою матеріалоємністю і низькими трудовими витратами при виготовленні та монтажі. Цим вимогам повною мірою відповідають трубобетонні конструкції.
Трубобетонні конструкції порівняно із залізобетонними більш індустріальні при виготовленні й монтажі, мають меншу вагу і зручніші при транспортуванні. При їхньому виготовленні не потрібні арматурні каркаси, опалубка та закладні деталі. Використовувати конструкції з трубобетону вигідніше всього в елементах, що сприймають великі зусилля стиску. До таких елементів належать трубобетонні колони.
У трубобетонних колонах найбільш відповідальними є зони місцевого навантаження: місця передачі навантажень на стійки від ригельних систем, місця переходу від одного діаметра елемента до іншого тощо.
На даний час досліджена робота трубобетону для несучих конструкцій, що працюють на стиск і вигин у своїй основній частині, однак дослідження, пов'язані зі станом трубобетонних елементів при різних видах місцевої передачі навантаження, практично відсутні. Відсутність рекомендацій до розрахунку і проектування вузлових з'єднань конструкцій значною мірою перешкоджає масовому впровадженню трубобетону в будівництво. Таким чином, завдання дослідження трубобетонних елементів при різних способах передачі місцевого навантаження є досить актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Полтавській регіональній лабораторії Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Держбуду України. Дослідження виконані відповідно до плану робіт лабораторії з дослідження напружено-деформованого стану і несучої здатності сталезалізобетонних конструкцій.
Метою роботи є експериментальна оцінка і розроблення методики розрахунку несучої здатності й напружено-деформованого стану трубобетонних елементів у випадку дії на них місцевих навантажень.
Завдання роботи:
- експериментально дослідити міцність і деформації трубобетонних стиснутих елементів при місцевій дії навантаження ;
- провести аналіз результатів експериментальних досліджень та виявити особливості роботи трубобетонних конструктивних елементів при різних видах локального завантаження;
- розробити методику оцінювання напружено-деформованого стану і розрахунку несучої здатності трубобетонних елементів при місцевій дії навантаження;
- розробити рекомендації до впровадження результатів досліджень при будівництві будівель з використанням трубобетонних конструкцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ТРУБОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ МІСЦЕВИХ СИЛОВИХ ВПЛИВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок