Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНСАЛТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПРОМИСЛОВОСТІ

МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНСАЛТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНСАЛТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,83 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Трофимова Ольга Кирилівна
УДК 338.45:061.66
МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНСАЛТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.07.01 - економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім.М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Бабушкін Анатолій Іванович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуков-ського "Харківський авіаційний інститут",
завідувач кафедри економіки.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ковальов Євген Володимирович,
Національний університет внутрішніх справ, начальник кафедри економіки та організації господарської діяльності;
доктор соціологічних наук, кандидат економічних наук, доцент Чернецький Юрій Олександрович, ТОВ "Харків Менеджмент Консалтинг Інтернешнл", директор.
Провідна установа: Харківський державний економічний університет,
кафедра економіки приватизації, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "27" березня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.050.02 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного політехнічного університету "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий "_23_"_ лютого________ 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _____________________ Гаврись О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У ринкових умовах існує постійна, гостра необхідність у нових інструментах і методах, здатних допомогти підприємствам промисловості працювати більш ефективно. Конкуренція, що весь час загострюється, стимулює потребу суб'єктів ринку бути рентабельними. Для цього потрібні відповідні механізми й інструменти. Одним із найважливіших чинників ефективного функціонування ринкової економіки є формування адекватного їй економічного середовища, ключовим елементом якого є ринкова інфраструктура. Консалтингова діяльність - один із важливих елементів управлінської інфраструктури, попит на яку відбиває складність проблем управління діяльністю підприємств промисловості.
Теоретичні питання організації й розвитку консалтингової діяльності знайшли відображення в роботах В.А.Верби, В.Г.Герасимчука, М.Кубра, Д.Майстера, К.Мекхема, Т.І.Решетняк, Е.Шейна та ін. Теорії і практиці оцінки фінансового аналізу підприємств, що використовуються на етапі діагностики консалтингового процесу, присвячені роботи Г.Бірмана, І.О.Бланка, В.М.Тимофеєва, Т.С.Хачатурова, А.І.Яковлєва та ін. Питання якості консалтингової діяльності відображені в роботах В.А.Алешнікової, В.А.Гончарука, А.П.Посадського, С.В.Хайніша та ін.
Однак відчувається нестача наукових досліджень, в яких комплексно були б розглянуті теоретико-методичні аспекти консалтингової діяльності. Не відображені принципи Тотальної якості в теоретичних моделях консалтингової діяльності. Недостатньо розроблені науково-практичні рекомендації щодо оцінки ефективності консалтингової діяльності в промисловості України. Це обумовило необхідність проведення досліджень у даному напрямку і визначило тему дисертації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у відповідності з науково-дослідними програмами Національного аерокосмічного університету ім.М.Є.Жуковського "ХАІ" і темою кафедри економіки "Розробка та удосконалення методологічних та методичних принципів формування стратегії розвитку господарських та виробничих систем в умовах ринкових відносин", що зареєстрована під № держреєстрації 0100U002188.
Мета і задачі дослідження. Метою даного дослідження є розробка теоретико-методичних і практичних інструментів розвитку консалтингової діяльності як важливого фактора підвищення рівня ефективності промислового виробництва, розробка рекомендацій по застосуванню внутрішнього і зовнішнього консультування на авіаційних підприємствах України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНСАЛТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок