Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СТРУКТУРИ ГЛОБАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ З ТЕХНОЛОГІЄЮ MPLS

СИНТЕЗ СТРУКТУРИ ГЛОБАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ З ТЕХНОЛОГІЄЮ MPLS

Назва:
СИНТЕЗ СТРУКТУРИ ГЛОБАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ З ТЕХНОЛОГІЄЮ MPLS
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,74 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
АШРАФ АБДЕЛЬ-КАРІМ ХІЛАЛ АБУ-АІН
(Йорданія)
 
УДК 681.513
СИНТЕЗ СТРУКТУРИ ГЛОБАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ З ТЕХНОЛОГІЄЮ MPLS
Спеціальність 05.13.13- Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ 2007


Дисертація є рукопис
Роботу виконано в національному технічному університеті України Київському політехнічному інституті на кафедрі прикладної математики,
м. Київ
Науковий керівник: Доктор технічних наук, професор
Зайченко Юрій Петрович,
Інститут прикладного системного аналізу при НТУУ
КПІ, професор кафедри математичних методів
системного аналізу
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор
Теленик Сергій Федорович,
НТУУ “КПІ”, завідувач кафедри автоматики та управління в технічних системах
Доктор технічних наук, професор
Печурін Микола Капітонович,
Національний авіаційний університет, професор
кафедри обчислювальної техніки
Провідна установа: Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова
НАН України, м.Київ, відділ мікропроцесорної техніки.
Захист відбудеться “11” червня 2007 року о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 у НТУУ “КПІ” (м. Київ, пр. Перемоги,37, корп.18, ауд.306).
Відгуки на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: пр. Перемоги, 37, м.Київ 03057, вченому секретарю НТУУ “КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий “ 11 ” травня 2007 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
Кандидат технічних наук, доцент Орлова М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Внаслідок значного розширення мультимедійних додатків і телеконференцій, що вимагають все більш високих швидкостей передачі й більш широкої смуги пропускання, виникла необхідність у створенні нової технології, яка б надала єдиний транспортний механізм поверх найрізноманітніших технологій, таких як Ethernet, Frame Relay, IP і забезпечувала високошвидкісну передачу інформації з необхідною якістю обслуговування (Quality of Service - QoS). Відомі комунікаційні технології такі, як ІP, Ethernet, Token Rіng не дозволяють забезпечити задану якість обслуговування та необхідний рівень QoS. Такою технологією є технологія багатопротокольної комутації міток MPLS (Multіprotocol Label Swіtchіng), що прийшла на зміну технології ATM.
MPLS є універсальним вирішенням проблем забезпечення заданого рівня QoS, вона забезпечує високу швидкість передачі, масштабованість, контроль, оптимізацію розподілення трафіку, а також маршрутизацію. Важливою задачею, що виникає при проектуванні мереж MPLS є задача синтезу оптимальної структури мережі при обмеженнях на встановлені показники якості QoS обслуговування для різних класів потоків (Class of Servіce - СoS). Задачі структурного синтезу мереж розглядалися в роботах зарубіжних вчених Л. Клейнрока, Дж. Мартіна, Г. Френка, М. Шварца, а також вітчизняних вчених В.Г. Лазарева, П.І. Братухіна, Ю. П. Зайченко, Г.Ф. Янбиха та інших.
Для вирішення зазначених задач необхідна розробка відповідних моделей, методів та алгоритмів, що враховують специфіку технології MPLS. Аналіз літератури по мережах MPLS показав, що відомі методи та алгоритми структурного синтезу мереж не враховують специфіку технології MPLS, зокрема наявність різних класів сервісу (до 8 класів), які обслуговуються з відносними пріоритетами, а також показників якості QoS, і не дозволяють розв’язувати задачі оптимізації структури мереж MPLS.
Тому розробка і дослідження методів та алгоритмів синтезу структури мереж з технологією MPLS при обмеженнях на значення показників якості обслуговування для різних класів є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з планами наукових досліджень кафедри прикладної математики в рамках держбюджетних тем “Моделювання, аналіз та проектування комп’ютерних та телекомунікаційних мереж вузівського та міжвузівського рівней на основі перспективних мережевих технологій”, номер державної реєстрації 0100U002050, “Розробка моделей, алгоритмів та програмного комплексу для аналізу та оптимізації комп’ютерних мереж з технологією MPLS”, номер державної реєстрації 0107U002219.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СИНТЕЗ СТРУКТУРИ ГЛОБАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ З ТЕХНОЛОГІЄЮ MPLS

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок