Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІКРОЕЛЕКТРОННІ МАГНІТНІ ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ

МІКРОЕЛЕКТРОННІ МАГНІТНІ ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ

Назва:
МІКРОЕЛЕКТРОННІ МАГНІТНІ ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,95 KB
Завантажень:
322
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАРТИНЮК ВОЛОДИМИР ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 621.382.8
МІКРОЕЛЕКТРОННІ МАГНІТНІ ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ
Спеціальність 05.13.05 - Елементи та пристрої обчислювальної
техніки та систем керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Вінницькому національному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Осадчук Володимир Степанович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри електроніки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Бех Олександр Дмитрович, Інститут кібернетики
імені В.М. Глушкова НАН України, м. Київ, завідувач відділу
доктор технічних наук, професор
Поджаренко Володимир Олександрович, Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри метрологія та промислова автоматика
Захист відбудеться " 04 " 10 2007 р. о 9.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК, к. 210.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розіслано " 30 " 08 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М. Захарченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вдосконалення систем автоматичного контролю і управління, основою яких є сенсори, насамперед обумовлено удосконаленням технологій мікроелектроніки, а також швидким рухом науково-технічного прогресу.
Загальна тенденція в розвитку вимірювальних перетворювачів, в тому числі і перетворювачів магнітної індукції, зумовлена збільшенням вимог точності до них при одночасному ускладненні експлуатаційних умов. Все це обумовлює проводити пошуки і розробку нових фізичних явищ, нових матеріалів, нових методів вимірювання, що дозволило б покращити метрологічні та економічні показники перетворювачів магнітного поля.
Одну із провідних позицій в науковому світі з розробки первинних перетворювачів займає Україна. Це насамперед стало можливим завдяки роботі відомих українських вчених Вікуліна І.М., Готри З.Ю., Голяки Р.Л., Кухарчука В.В., Осадчука В.С., Осадчука О.В., Поджаренко В.О., Романова В.О., Якіменко Ю.І., а також закордонних вчених Хомерікі О.К., Аша Ж., Віглеба Г., Егіазаряна Г.А., Новицького П.В., Стафеева В.І. та інших.
Перспективним науковим напрямком є розробка та створення первинних перетворювачів, які реалізують принцип перетворення "магнітна індукція - частота", на основі реактивних властивостей напівпровідникових структур з від'ємним опором. Використання таких приладів виключає з їх конструкцій аналого-цифрові перетворювачі, що дозволяє знизити собівартість систем контролю та управління, а також створити "інтелектуальні" вимірювальні перетворювачі в результаті поєднання на одному кристалі схем обробки інформації та первинного перетворювача.
Тому розробка теоретичних підходів до створення мікроелектронних первинних перетворювачів магнітної індукції з частотним виходом на основі реактивних властивостей напівпровідникових приладів з від'ємним опором, а також розробки схем, конструкцій, експериментального дослідження параметрів, оцінювання їх метрологічних характеристик, розробки мікропроцесорної системи вимірювання магнітної індукції в промисловості з використанням магнітних частотних перетворювачів та впровадження їх у виробництво є актуальним на даний час.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Робота проводилась у відповідності з держбюджетними фундаментальними науково-дослідними роботами: „ Розробка математичних моделей оптоелектронних НВЧ елементів на основі арсенід – галієвих транзисторів і засобів цифрової обробки високочастотних сигналів” (НДР № держ. реєстрації 0199U003434, 1999-2001рр.), „ Розробка математичних моделей мікроелектронних частотних перетворювачів на основі реактивних власти-востей напівпровідникових приладів з від’ємним опором” (НДР № держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МІКРОЕЛЕКТРОННІ МАГНІТНІ ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок