Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,48 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧ
ЕНКА


ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІШИЧКІНА Лариса Михайлівна
УДК 371.124:796:614.84
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Ротерс Тетяна Тихонівна,
Луганський національний педагогічний
університет імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри теорії і методики фізичного
виховання.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Демінський Олексій Цезарійович,
Донецький державний інститут здоров’я,
фізичного виховання і спорту при Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, ректор;
кандидат педагогічних наук
Бикова Олена Валентинівна,
Інститут Державного управління у сфері цивільного захисту України (м. Київ),
заступник начальника інституту з навчальної роботи.
 
Провідна установа: Харківський національний педагогічний
університет ім. Г.С. Сковороди, кафедра загальної педагогіки, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 22 квітня 2005 р. о 9 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2).
Автореферат розісланий 22 березня 2005 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Л. Бутенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і ступінь дослідженості проблеми. На сучасному етапі розвитку нашого суспільства значна увага приділяється професійній підготовці фахівців, здатних в екстремальних умовах забезпечувати безпеку держави. У цьому контексті велике значення мають підрозділи пожежної охорони, на які покладається відповідальність за гасіння пожеж та ліквідацію наслідків аварій у короткий час та з високою ефективністю.
Сьогодні в Україні триває період реформування в галузі Державної пожежної охорони, що ввійшла до складу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій (МНС). Відповідно до Закону України “Про правові засади цивільного захисту” створюється служба цивільного захисту з аварійними та пожежними підрозділами. Ми маємо лише загальні науково-методичні напрацювання щодо структури й змісту галузевої вищої освіти. Різноманітні аспекти організації навчального процесу в навчальних закладах МНС, а також шляхи його вдосконалення розглядалися в роботах О.Бикової, М.Коваля, М.Козяра, О.Парубка, які висвітлювали, насамперед, проблематику вищої пожежно-технічної освіти без урахування існуючої системи професійної підготовки взагалі.
Працівники підрозділів МНС за напрямком своєї професійно-службової діяльності щодня ризикують своїм здоров'ям і життям. Гострі екстремальні ситуації змушують їх діяти на межі своїх фізичних і психічних можливостей. У Законі України “Про пожежну безпеку”, Національній доктрині розвитку фізичної культури і спорту актуалізується необхідність підвищення рівня фізичного розвитку й психічного здоров'я особового складу підрозділів МНС. Особливе значення при цьому має фізична підготовка особового складу підрозділів МНС.
Фізична підготовка є невід’ємною складовою неперервної професійної підготовки особового складу підрозділів МНС. Вона ґрунтується на потребі розвивати та вдосконалювати професійно важливі якості, уміння та навички, необхідні в професійній діяльності, здатність витримувати великі фізичні та нервово-психічні навантаження.
Аналіз наукової літератури виявив активізацію інтересу дослідників до окремих аспектів фізичної підготовки особового складу підрозділів пожежної охорони.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок