Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИХОВНОЇ РОБОТИ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ В УМОВАХ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ

СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИХОВНОЇ РОБОТИ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ В УМОВАХ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ

Назва:
СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИХОВНОЇ РОБОТИ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ В УМОВАХ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,53 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ВИЩОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
Автушенко ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВИЧ
УДК .134:378
СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОРГАНІЗАТОРІВ
ВИХОВНОЇ РОБОТИ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ
В УМОВАХ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент Ягупов Василь Васильович, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, начальник кафедри військової педагогіки і психології.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України Синьов Віктор Миколайович, Київський інститут внутрішніх справ, завідуючий кафедрою правової та соціальної педагогіки;
кандидат педагогічних наук, доцент Хорєв Ігор Олександрович, Військовий гуманітарний інститут Національної академії оборони України, доцент кафедри військової педагогіки і культури.
Провідна установа: | Національна академія внутрішніх справ України, кафедра кадрової роботи та педагогіки, Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться “  ” вересня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .456.01 в Інституті вищої освіти АПН України за адресою: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту вищої освіти АПН України (01014, м. Київ, вул. Бастіонна, ).
Автореферат розісланий “16” серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.С. Горбунова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження проблеми підготовки організаторів виховної роботи з військовослужбовцями (ОВР) пов’язана з суттєвими змінами, які сьогодні відбуваються у духовній, соціальній, політичній, економічній і військовій сферах українського суспільства. Це обумовлює необхідність переосмислення військово-педагогічного процесу у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ), вдосконалення національної системи вищої військової освіти. Ми виходимо з того, що у формуванні й творчому розвитку ОВР та їх становленні, як компетентних фахівців, основну роль виконують ВВНЗ. Необхідність їх цілеспрямованої підготовки обумовлена тим, що виховання воїнів було й є специфічним видом людської діяльності та вимагає професійного ставлення до її планування, організації й проведення. Особливо гостро нині стоїть також проблема підвищення ефективності виховання військовослужбовців на основі державницьких пріоритетів та інтересів, формування справжніх особистостей і патріотів держави.
Для ефективного розв’язання цієї проблеми необхідно створити сучасну систему військового виховання, яка б відповідала вимогам сьогодення, служила інтересам українського народу, сприяла зміцненню авторитету Збройних сил України (ЗСУ) в суспільстві. Ця система має ґрунтуватися на загальнолюдських, національних і військових цінностях.
Така необхідність, окрім вищезазначених внутрішніх потреб, пов’язана й з призначенням ЗСУ. Це надійне забезпечення територіальної цілісності та суверенітету нашої держави шляхом підтримання постійної бойової та мобілізаційної готовності підрозділів і частин, яке передбачає ефективне морально-психологічне забезпечення (МПЗ) їх життєдіяльності. Безпосередніми організаторами такого забезпечення бойової та мобілізаційної готовності, оперативної та бойової підготовки, бойового чергування, вартової служби та військової дисципліни особового складу, підтримання високого морально-психологічного стану у військових колективах є офіцери-вихователі.
Таким чином, для реалізації основних завдань щодо МПЗ життєдіяльності військ потрібен ОВР нової формації з науковим світоглядом, високою духовністю, гуманістичними особистісними якостями, глибокими і гнучкими знаннями, міцними навичками й уміннями в галузі військової справи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СИСТЕМА ПІДГОТОВКИ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИХОВНОЇ РОБОТИ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ В УМОВАХ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок