Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ

ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,49 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
 
Кучер Маргарита Миколаївна
УДК 658.5.011
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ
ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.07.01 – економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Харків - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпродзержинському державному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Ревенко Надія Григорівна,
Дніпродзержинський держаний технічний
університет,
завідувач кафедри економіки,
менеджменту та маркетингу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Тімофєєв Володимир Миколайович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри обліку та аудиту;
кандидат економічних наук, професор
Соколова Людмила Василівна,
Харківський національний університет
радіоелектроніки,
професор кафедри економіки та
менеджменту.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля,
кафедра менеджменту, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться “3” липня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
К 64.050.02 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м.Харків, вул.Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету ”Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м.Харків, вул.Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “2” червня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гаврись О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап економічного розвитку України вимагає вирішення ряду нових задач, пов'язаних з підвищенням ефективності роботи підприємств промисловості. Важливо встановити чітку відповідність і співвідносність усіх елементів виробничих систем підприємств, завдяки яким досягається раціональне упорядкування процесів створення та виробництва продукції. У зв'язку з цим посилюється необхідність підвищення гнучкості організаційних систем управління підприємствами промисловості і швидкості організаційних змін на основі ефективного використання економічних можливостей управління. У той же час на підприємствах цій проблемі не надається достатньої уваги. Наукове обґрунтування і раціоналізація організаційної діяльності у напрямку підвищення її економічної ефективності відсуваються на другий план, що призводить до “ручного” і неефективного управління розвитком багатьох вітчизняних підприємств промисловості, недостатнього використання внутрішніх резервів, уповільнення процесів реструктуризації та підвищення конкурентоспроможності.
Необхідність розробки теоретичних і методико-практичних питань оцінки економічних можливостей організаційних систем і їх реалізації обумовила проведення даного дослідження і визначила тему дисертації.
Значний внесок у дослідження проблем, пов'язаних з ефективним розвитком підприємств промисловості за рахунок підвищення ефективності організаційного розвитку та управління, внесли вітчизняні і закордонні вчені - економісти Барташев Л.В., Бєлєнький П.Ю., Болотов С.П., Вудворд Дж., Гамрат-Курек Л.Й., Герасимчук В.Г., Дейнеко О.А., Друкер П., Іпатов М.І., Козлова О.В., Коломієць Р.А., Котел К., Крук Д.М., Курочкін О.С., Лімонова Л.О., Мартиненко М.М., Мільнер Б.3., Модін О.О., Обер-Кріє Дж., Одінцова Г.С., Оучі Вілям Г., Покропивний С.Ф., Разумов І.М., Смірнов Е.А., Томпсон Дж., Уотерман Р., Фатхутдінов Р.А., Чалий В.М., Яловий Г.К. та ін. У працях цих авторів досліджені важливі теоретичні та практичні питання організаційного розвитку, окремі елементи і особливості процесів організації та управління. Однак безпосередньо питанням виявлення і підвищення ефективності використання сукупних економічних можливостей організаційних систем і їх місця в економічному розвитку підприємств промисловості присвячена незначна кількість робіт, у яких вказана проблема досліджується недостатньо повно і комплексно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок