Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка принципів побудови і структурної організації динамічної пам’яті на Волоконно-оптичних лініях

Розробка принципів побудови і структурної організації динамічної пам’яті на Волоконно-оптичних лініях

Назва:
Розробка принципів побудови і структурної організації динамічної пам’яті на Волоконно-оптичних лініях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,57 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Цирульник Сергій Михайлович
УДК 004.33:681.7
Розробка принципів побудови і структурної організації динамічної пам’яті на Волоконно-оптичних лініях
05.13.05 –“Елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Кожем’яко Володимир Прокопович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри лазерної та оптоелектронної техніки
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Осінський Володимир Іванович,
Науково-дослідний інститут мікроприладів, м. Київ,
директор Центру оптоелектронних технологій
доктор технічних наук, професор
Кичак Василь Мартинович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри телекомунікаційних систем і телебачення
Провідна установа: | Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, відділ оптичних носіїв інформації, м. Київ.
Захист відбудеться "25" травня 2007 р. о 9.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке     шосе, 95.
Автореферат розісланий " 19 " квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Захарченко С. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Існуючі методи проектування традиційних алгоритмів і архітектура ЕОМ уже не відповідають тим алгоритмічним і архітектурним рішенням, до яких приходять при розробці обчислювальних структур із високим ступенем паралелізму.
Найбільш критичними є елементи динамічної пам’яті, мікропроцесори, спеціальні надвеликі інтегральні схеми.
Використання електромагнітних коливань оптичного діапазону відкриває нові шляхи побудови надшвидкодіючих обчислювальних структур, у яких шляхом нормування часових затримок на волоконно-оптичних лініях (ВОЛ) часовий зсув імітує виконання найпростіших арифметичних і логічних операцій із швидкістю близькою до швидкості світла.
Синтез і аналіз зображень у теперішній час в основному реалізується за допомогою алгоритмічної обробки на ПК. У зв'язку з тим, що зображення стають масовою продукцією в промисловості і науці, а їх обробка, розпізнавання й аналіз – масовим потоковим виробництвом, – цифрова обробка зображень стає економічно вигідною і необхідною скрізь, де вона технічно можлива.
Вирішення проблем обробки і перетворення великих масивів інформації шляхом застосування класичних прийомів програмного керування виявляється важким, особливо при введенні і виведені зображень у ситуаціях, що швидко змінюються.
Традиційно інформаційне поле подається в ЕОМ двома способами - поелементним і табличним. Оскільки адресація в більшості машин послідовна, то дані, що знаходяться в пам'яті, упорядковані абсолютними значеннями адрес. Тому будь-який масив, що знаходиться в пам'яті, "розгорнутий" в одновимірну послідовність елементів, змінює вихідну топологію масиву. Особливістю доступу до відеоданих є необхідність вибірки з пам'яті пов'язаних фрагментів зображень або елементів однакової текстури. Після розгортки масиву ці елементи швидше за усе виявляться в комірках, адреси яких значно розрізняються. Тому час обробки істотно залежить від того, чи знаходиться весь масив у ОЗП, де доступ до комірки довільний, або частина масиву знаходиться в зовнішній пам'яті ЕОМ, час доступу до якої на декілька порядків вище часу звертання до ОЗП. Тому спосіб розгортки масиву робить істотний вплив на час обробки. Таким чином, спосіб організації, збереження і пошуку елемента багатовимірного масиву повинний забезпечувати найбільшу ймовірність виявлення сусідніх елементів масиву або просторово-зв'язаних елементів або елементів однакової текстури на одній і тій же сторінці пам'яті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка принципів побудови і структурної організації динамічної пам’яті на Волоконно-оптичних лініях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок