Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ, ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ДІАГНОСТИКИ ТА КОРЕКЦІЇ ДИСМЕНОРЕЇ

ПРОГНОЗУВАННЯ, ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ДІАГНОСТИКИ ТА КОРЕКЦІЇ ДИСМЕНОРЕЇ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ, ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ДІАГНОСТИКИ ТА КОРЕКЦІЇ ДИСМЕНОРЕЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,14 KB
Завантажень:
349
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. М.І. ПИРОГОВА
Драчевська Марина Миколаївна
УДК: 618.21.7:618.1 - 071: 616 – 037:577.17:612.616.31
ПРОГНОЗУВАННЯ, ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ДІАГНОСТИКИ ТА КОРЕКЦІЇ ДИСМЕНОРЕЇ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова МОЗ України.
Науковий керівник - доктор медичних наук, професор
Жук Світлана Іванівна,
Вінницький національний медичний
університет ім. М.І. Пирогова МОЗ України,
професор кафедри акушерства та гінекології №1
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Юзько Олександр Михайлович,
Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка,
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
доктор медичних наук, професор
Пирогова Віра Іванівна,
Львівський національний медичний університет
ім. Данила Галицького МОЗ України,
завідуюча кафедрою акушерства, гінекології і перинатології факультету післядипломної освіти
Захист дисертації відбудеться “12” лютого 2007 року о 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.600.01 при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова МОЗ України (21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за адресою: 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56.
Автореферат розісланий „28” грудня 2007 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор С.Д. Хіміч
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Прискорення життєвого темпу сучасного суспільства, погіршення екології, режиму харчування, праці та відпочинку викликають порушення механізмів адаптації і обумовлюють швидкий ріст дисгормональних порушень репродуктивної системи у жінок [Татарчук Т.Ф., Сольский Я.П., 2003].
До недавнього часу термін “дисгормональні порушення репродуктивної системи” майже не використовувався. Частіше такі зміни визначались як порушення менструального циклу, які є маніфестною ознакою порушення гормонального балансу. Однак, в сучасних умовах зростає необхідність у створенні більш досконалої класифікації таких порушень, розробки єдиних схем діагностики та адекватної їх корекції.
У структурі гінекологічної патології порушення менструального циклу складають 60,0-70,0%. Первинна дисменорея при цьому займає від 43,0 до 90,0% всіх порушень менструального циклу [Прилепская В.Н., Межевитинова, 2001; Уварова Е.В., Гайнова И.Г., 2004].
З позицій сучасної нейрофізіології поняття “дисменорея” включає весь спектр нейровегетативних, обмінно-ендокринних та психоемоційних відхилень, які супроводжують процес менструації. Серед іноземних авторів найчастіше зустрічається поняття “розлади, пов'язані з менструацією”, до якого включено і періодичний головний біль, і болісні менструації, і передменструальні вегетативні розлади [Rosenfield A., Fathalla M.F., Indriso C., 1990; Sciarra J.J., 1996; Speroff L., Glass R.H., Kase N.G., 1994].
На сьогоднішній день немає єдиної точки зору на механізм формування дисгормональних порушень та можливості їх корекції. Широке впровадження досягнень медикаментозної та немедикаментозної терапії не призвело до очікуваного зниження їх частоти, в тому числі у підлітків та жінок раннього репродуктивного віку [Богданова Е.А.,2000; Бондаренко Л.И., Иващенко Е.В., Красовская, 2006].
Які порушення елементів репродуктивної системи на різних її рівнях у жінок з дисменореєю мають місце і до яких наслідків вони можуть призвести в репродуктивному віці – питання, що залишаються надзвичайно актуальними дотепер, стали предметом вивчення в даній роботі. Корекція того чи іншого дисгормонального порушення надзвичайно складна у зв'язку з багатофакторністю причин її виникнення та недостатністю повноцінної діагностики основної причини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ, ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ДІАГНОСТИКИ ТА КОРЕКЦІЇ ДИСМЕНОРЕЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок