Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДИФІКОВАНИЙ НЕАВТОКЛАВНИЙ ГАЗОПОЛІСТИРОЛБЕТОН З ПІДВИЩЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ ТА МЕХАНІЧНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

МОДИФІКОВАНИЙ НЕАВТОКЛАВНИЙ ГАЗОПОЛІСТИРОЛБЕТОН З ПІДВИЩЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ ТА МЕХАНІЧНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

Назва:
МОДИФІКОВАНИЙ НЕАВТОКЛАВНИЙ ГАЗОПОЛІСТИРОЛБЕТОН З ПІДВИЩЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ ТА МЕХАНІЧНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,29 KB
Завантажень:
159
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
МАРТИНОВА Віта Борисівна
УДК 666.965:541.183
МОДИФІКОВАНИЙ НЕАВТОКЛАВНИЙ ГАЗОПОЛІСТИРОЛБЕТОН З ПІДВИЩЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ ТА МЕХАНІЧНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської національної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Зайченко Микола Михайлович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Шишкін Олександр Олексійович, Криворізький державний технічний університет, завідувач кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент
Мартинов Володимир Іванович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри виробництва будівельних виробів та конструкцій.
Захист відбудеться “26” червня 2008 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Україна, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I учбовий корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури: 86123, Україна, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2.
Автореферат розісланий “23” травня 2008 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради А.М. Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні вимоги до енергоефективної експлуатації житлових та цивільних будівель обумовлюють необхідність розробки і використання у складі огороджувальних конструкцій легких та ніздрюватих бетонів з високими теплозахисними властивостями, зокрема газобетону. Такі бетони повинні характеризуватися й підвищеними міцнісними та деформаційними показниками якості. Це досягається при твердненні виробів з газобетону за умов запарювання в автоклавних установках, але при цьому значно зростає собівартість виробів. Газобетони неавтоклавного тверднення характеризуються значно меншими енерговитратами, однак відносно високі показники фізико-механічних властивостей забезпечуються лише для виробів з середньою густиною бетону вище 600 кг/м3 (марка Д 600), що обумовлює зростання коефіцієнту теплопровідності.
Основа сучасної технології бетону ґрунтується на створенні якісного штучного каменю, що відрізняється високою дисперсністю, низькою дефектністю та сталістю структури, на основі якої можуть бути створені різні за призначенням бетони шляхом украплення в структуру додаткових складових та її модифікації. Використання у складі газобетонної суміші з розрахунковою густиною 800-900 кг/м3 гранул спіненого полістиролу як заповнювача дозволить одержувати газополістиролбетони марок Д 400-Д 600. Достатньо висока структурна в'язкість газобетонної суміші з розрахунковою густиною 800-900 кг/м3 забезпечує рівномірний розподіл гранул по всьому перерізу виробів, що є суттєвою проблемою при формуванні полістиролбетонів за вібраційною технологією. Модифікування структури газобетонної матриці органо-мінеральною добавкою та активацією суміші високовольтним електричним полем на стадії спучування дозволить одержати ефективні газополістиролбетони з підвищеними фізичними та механічними властивостями.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконувались згідно з напрямками реалізації "Програми науково-технічного розвитку Донецької області на період до 2020 р." у межах науково-технічного проекту "Ресурсозберігаючі технології переробки мінеральних відходів промисловості Донбасу в ефективні будівельні матеріали та вироби", а також відповідно до держбюджетної науково-дослідної теми на замовлення Міністерства освіти і науки України "Розробка наукових, технічних та технологічних засад для створення бетонних та залізобетонних конструкцій, будівельних виробів з високими фізико-механічними та експлуатаційними властивостями" (2006-2008 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДИФІКОВАНИЙ НЕАВТОКЛАВНИЙ ГАЗОПОЛІСТИРОЛБЕТОН З ПІДВИЩЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ ТА МЕХАНІЧНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок