Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ ПЛАТИ ОПЕРАТОРІВ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗА ДОСТУП ДО МЕРЕЖІ ЗАЛІЗНИЦЬ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ ПЛАТИ ОПЕРАТОРІВ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗА ДОСТУП ДО МЕРЕЖІ ЗАЛІЗНИЦЬ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ ПЛАТИ ОПЕРАТОРІВ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗА ДОСТУП ДО МЕРЕЖІ ЗАЛІЗНИЦЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,01 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Васильєв Олег Леонідович
УДК: 338.5:656.2
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ ПЛАТИ ОПЕРАТОРІВ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗА ДОСТУП ДО МЕРЕЖІ ЗАЛІЗНИЦЬ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Харків – 2008 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Балака Євгеній Іванович,
Українська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри менеджменту на транспорті.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пасічник Володимир Іларіонович,
Київський університет економіки і технологій транспорту,
професор кафедри економіки підприємств транспорту;
кандидат економічних наук, доцент
Верлока Владислав Степанович,
Українська державна академія залізничного транспорту,
завідувач кафедри маркетингу на транспорті.
Захист відбудеться “ 14 ” березня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.05 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 3.501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 2.209.
Автореферат розісланий “12” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальше реформування залізничного транспорту України пов'язане не лише з необхідністю підвищення ефективності його роботи, але і з прагненням України увійти до числа країн-кандидатів на вступ до Європейського Союзу (ЄС). Інтеграція залізниць України в європейську транспортну систему проводиться при дотриманні вимог, що висуваються Директивами ЄС у галузі залізничного транспорту, які передбачають забезпечення умов для розвитку конкуренції у галузі залізничних перевезень. У європейських країнах це завдання вирішується шляхом надання доступу до мережі залізниць незалежним операторам перевезень.
Питанням розвитку та вдосконалення методів визначення плати операторів перевезень за доступ до мережі залізниць присвячені роботи таких учених, як Л.О. Мазо, В.П. Клепіков, В.В. Клепіков, О.Ф. Мірошниченко, М.М. Толкачова, Л.О. Мартинова, Є.І. Балака, В.І. Пасічник, Ю.Ф. Кулаєв, Н.М. Колесникова, Н.Б. Малахова, О.Ю. Чередниченко, Д. Хассе, Л. Томсон, С. Перкинс; з вивченням сутності інфраструктури пов'язані роботи Г.П. Солюса, Л.І. Щербакової, В.П. Красовського, Я.П. Бронштейна; вивченню особливостей галузевої інфраструктури присвячені роботи Ю.В. Соболева, В.Л. Диканя, О.Г. Дейнеки, Л.О. Позднякової, В.С. Верлоки, Т.А. Мукмінової, І.М. Писаревського, Д.І. Ковальова.
Актуальність теми дослідження визначається вимогами Концепції Державної програми реформування залізничного транспорту України з розвитку конкуренції у галузі залізничних перевезень і надання доступу до мережі залізниць незалежним операторам перевезень; недостатнім врахуванням сукупного впливу основних експлуатаційних чинників на розмір плати за виділення ниток графіка руху поїздів в існуючих методах його визначення; відсутністю чітких критеріїв виділення основних та інфраструктурних елементів залізниць, а також тих з них, які пов’язані з наданням доступу операторам перевезень до залізничної мережі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана у відповідності до Концепції та Програми реструктуризації на залізничному транспорті України, Концепції Державної програми реформування залізничного транспорту від 27.12.2006 р., Указів Президента України “Про заходи щодо реалізації державної політики у сфері природних монополій” №853/97 від 19.08.1997 р. і “Про основні напрями конкурентної політики на 1999 – 2000 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ВИЗНАЧЕННЯ ПЛАТИ ОПЕРАТОРІВ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗА ДОСТУП ДО МЕРЕЖІ ЗАЛІЗНИЦЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок