Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Міжнародний маркетинг високотехнологічної продукції

Міжнародний маркетинг високотехнологічної продукції

Назва:
Міжнародний маркетинг високотехнологічної продукції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,39 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України
Українська академія зовнішньої торгівлі
Терещенко Юрій Федорович
УДК. 339.138 (100); 658.589
Міжнародний маркетинг
високотехнологічної продукції
Спеціальність
08.06.01. - "Економіка, організація і управління підприємствами"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертація є рукопис
Роботу виконано в Українській академії зовнішньої торгівлі
Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Онищенко Володимир Пилипович,
Українська академія зовнішньої торгівлі,
завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор
Войчак Анатолій Володимирович, Київський національний економічний університет, професор кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
Ареф'єв О.В. – Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, декан факультету професійної адаптації і підприємництва.
Провідна установа:
Інститут економічного прогнозування НАН України.
Захист відбудеться “11” грудня 2003 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.847.01 в Українській академії зовнішньої торгівлі за адресою: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 57.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української академії зовнішньої торгівлі
Автореферат розісланий “07” листопаду 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ______________ Т.М. Стукач


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Україна зможе посісти належне місце в Європі і світі за умови опанування інноваційного шляху розвитку, підвалини якого мають бути закладені в процесі структурної перебудови економіки. Відтак основою стратегічного курсу, його базовим принципом має стати реалізація державної політики, спрямованої на запровадження інноваційної моделі структурної перебудови та зростання економіки, утвердження України як високотехнологічної держави Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-20011 роки..
Інноваційна модель економічного розвитку держави потребує відповідної перебудови структури національного експорту у високотехнологічному спрямуванні, як необхідної умови ефективної інтеграції до світового економічного простору, нарощування національного багатства і подолання бідності. Поки що Україна має належний науково-технічний, виробничий та трудовий потенціал для досягнення цієї мети. Але вихід національного товаровиробника на світові ринки високотехнологічної продукції потребує реалізації цього потенціалу і один із дійових механізмів активізації експорту є сучасна концепція міжнародного маркетингу, сутність якої полягає в глибокому вивченні ринків, прогнозування їх розвитку і на цій основі формування довгострокових національних конкурентних переваг, до яких відносяться якість продукції, ефективність виробництва, а також технологічне лідерство у певних напрямах.
Теоретико-методологічні і методичні аспекти інноваційного розвитку національних економік та світового господарства, у тому числі високотехнологічного сектору, досліджують і розвивають відомі вітчизняні вчені: В.Андрійчук, О.Білорус, В.Будкін, І.Бураковський, О.Власюк, М.Дудченко, О.Кириченко, Л.Кістерський, А.Кредісов, Г.Климко, Д.Лук'яненко, Ю. Макогон, В.Новицький, Д.Олесневич, Є.Панченко, Ю.Пахомов, С. Пирожков, А.Поручник, О.Рогач, А.Румянцев, Є.Савельєв, В.Савчук, В.Сіденко, С.Соколенко, А.Філіпенко та інші.
Вагомий внесок у розвиток концепції і методології міжнародного маркетингу здійснили відомі зарубіжні вчені: І.Ансофф, Б.Берман, А.Дайан, Дж. Еванс, Ф.Котлер, Ж.-Ж. Ламбен, С.Маджаро, А.Оллів'є, Х.Хершген, Г.Черчилл та інші, а також вітчизняні та російські фахівці, а саме: Г.Багієв, А.Бондарєв, А.Браверман, М.Вачевський, М.Долішний, В.Герасимчук, Є.Голубков, Н.Гончарова, А.Грабченко, П.Завьялов, М.Єрмошенко, В.Кардаш, Д.Костюхин, В.Маштабей, С.Медведков, А. Моісеєва, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Міжнародний маркетинг високотехнологічної продукції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок