Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПСИХОФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МВС УКРАЇНИ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПСИХОФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МВС УКРАЇНИ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПСИХОФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МВС УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,76 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ЛУЩАК Анатолій Романович
УДК: 796. . . 1.
ОПТИМІЗАЦІЯ ПСИХОФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МВС УКРАЇНИ
24. . — фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Львів – 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Львівському державному інституті фізичної культури Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України.
Науковий керівник: кандидат історичних наук , доцент
Борищак Микола Олексійович,
Львівський державний інститут фізичної культури, декан факультету заочної форми навчання, полковник.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Васянович Григорій Петрович,
інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України, завідувач відділу гуманітарної освіти;
кандидат педагогічних наук, доцент
Запорожанов Олександр Вадимович,
інститут управління Національної академії внутрішніх справ України, доцент кафедри професійної підготовки.
Провідна установа — Національний університет фізичного виховання і спорту України, кафедра педагогіки і психології, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, м. Київ.
Захист відбудеться 11 жовтня 2001 року о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К . . Львівського державного інституту фізичної культури за адресою: 79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 8 вересня 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Фізична культура є важливим засобом у системі підготовки правоохоронців; формування у них здорового способу життя; організації корисного дозвілля та активного відпочинку; розвитку й відновлення фізичних і духовних сил, реабілітації й корекції здоров'я; виховання позитивних моральних і вольових якостей.
Соціально-економічні та політичні реформи, що відбуваються в Україні, істотно вплинули на традиційну систему фізичної підготовки працівників органів Міністерства внутрішніх справ, що загалом забезпечувалася фізичним вихованням молоді. Чимало фахівців відзначають загальне погіршення фізичногостану, рівня здоровя, особливо серед молоді призовного віку (Л.В. Волков, 1998; Е.С. Вільчковський, 1996; Л.Я. Іващенко, 1985).
Сучасні службові обставини, зумовлені здебільшого екстремальними ситуаціями, вимагають від правоохоронця витримки, швидкості в діях, сили, спритності, витривалості, зібраності й всебічної професійної підготовленості. За даними міліцейської практики та результатами наукових досліджень (Г.П.Васянович,1997; Н.В. Ческідов,1997; А.В. Зиков, 1998) досягнення військово-професійної майстерності службовців підрозділів МВС можливе лише за умови високого рівня психофізичної підготовленості.
Аналіз наукової і методичної літератури підтверджує думку про те, що питанню всебічної психофізичної підготовленості майбутніх працівників міліції науковці України не приділяли належної уваги; не досліджено структуру психофізичної підготовленості працівників МВС, не розроблено сучасні методологічні підходи щодо ефективного засвоєння професійних знань, умінь та навичок для поліпшення службово-професійної підготовки.
З огляду на це дослідження є актуальним і спрямоване на удосконалення системи психофізичної підготовленості курсантів вищих закладів освіти МВС України.
Звязок роботи з науковими планами, програмами, темами. Дисертацію виконано згідно Зведеного плану науково-дослідної роботи у сфері культури і спорту Державного комітету України з фізичної культури і спорту на 1998-2000 роки за темою 1.4.5 “Методичні аспекти фізичного виховання в державній системі освіти”. Роль автора полягала у вирішенні наукового завдання щодо визначення науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу курсантів вищих закладів освіти правоохоронної системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПСИХОФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МВС УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок