Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КВАНТОВО-ХІМІЧНИЙ ОПИС ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК РАДИКАЛІВ ТА ІОН-РАДИКАЛІВ З СУПРЯЖЕНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ

КВАНТОВО-ХІМІЧНИЙ ОПИС ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК РАДИКАЛІВ ТА ІОН-РАДИКАЛІВ З СУПРЯЖЕНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ

Назва:
КВАНТОВО-ХІМІЧНИЙ ОПИС ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК РАДИКАЛІВ ТА ІОН-РАДИКАЛІВ З СУПРЯЖЕНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,88 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ФІЗИКО-ОРГАНІЧНОЇ ХІМІЇ І ВУГЛЕХІМІЇ
ім.Л.М.ЛИТВИНЕНКА
БРЯНЦЕВ В’ЯЧЕСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 541.6:539.19
КВАНТОВО-ХІМІЧНИЙ ОПИС ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК РАДИКАЛІВ ТА ІОН-РАДИКАЛІВ З СУПРЯЖЕНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ
02.00.04 – фізична хімія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата хімічних наук
Донецьк 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор хімічних наук, професор
Висоцький Юрій Борисович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури,
завідувач кафедри хімії.
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, професор
Шендрик Олександр Миколайович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри біохімії, декан хімічного факультету;

кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник
Іванов Володимир Венедиктович,
Харківський національний університет ім.В.Н. Каразіна,
доцент кафедри технічної хімії.
 
Провідна установа Львівський національний університет ім. Івана Франка
Міністерства освіти і науки України, м. Львів (кафедра
фізичної та колоїдної хімії).
Захист відбудеться 8 квітня 2003р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.216.01 в Інституті фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка НАН України (83114, м. Донецьк, вул. Р.Люксембург,70).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка НАН України (83114, м. Донецьк, вул. Р.Люксембург,70).
Автореферат розісланий “6” березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.Г. Шендрік
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Системи з неспареним електроном є одним із важливих класів високореакційних проміжних частин. Вони відіграють фундаментальну роль у фізичній, органічній та біологічній хімії і виявляються інтермедіатами в багатьох процесах: горіння, фотолізу, радіолізу та піролізу органічних сполук, ожиження вугілля і сажеутворення, термічної деструкції й старіння полімерних матеріалів, нуклеофільного та електрофільного заміщення аренів і так далі. Радикали залучені до багатьох процесів, що протікають у живому організмі (старіння, мутації, деякі хвороби). Інтерес до іон-радикалів поліциклічних вуглеводнів пов'язаний також із тим, що, як вважають, вони є важливим компонентом міжзоряного простору. Особливе значення радикали та іон-радикали набувають у синтетичній органічній хімії, призводячи як до нових продуктів, так і до нових процесів. Важливою проблемою на цьому шляху є підвищення хімічної, регіо- та стереоселективності реакцій за участю радикалів. Актуальність роботи, у першу чергу, визначається тим, що висока реакційна здатність та короткі часи життя радикалів істотно ускладнюють їхнє експериментальне вивчення і часто лише квантово-хімічні методи є єдиним джерелом інформації про їхню електронну структуру, фізико-хімічні властивості та реакційну здатність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана на кафедрі хімії Донбаської державної академії будівництва і архітектури в рамках науково-дослідницьких тем Міністерства освіти і науки України “Теоретичне та експериментальне вивчення фізико-хімічних властивостей та хімічних перетворень низько- і високомолекулярних сполук, що використовуються у будівництві” (номер держреєстрації 0102U002854), “Розробка наукової основи створення протикорозійних матеріалів і технологій на основі комплексної хіміко-технологічної переробки продуктів коксохімії” (номер держреєстрації 0199U000474) і “Розробка оптимізаційних моделей створення протикорозійних матеріалів із використанням продуктів коксохімії” (номер держреєстрації 0100U000927).
Метою дослідження є розвиток і узагальнення на основі зв'язаного варіанта ?-електронної теорії збурень у необмеженому методі Хартрі-Фока (НХФ) надійної методики розрахунку фізико-хімічних молекулярних характеристик для систем із незамкнутими електронними оболонками в основному, збуреному та збудженому станах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КВАНТОВО-ХІМІЧНИЙ ОПИС ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК РАДИКАЛІВ ТА ІОН-РАДИКАЛІВ З СУПРЯЖЕНИМИ ЗВ’ЯЗКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок