Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СКЛАДОВІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ КОРПОРАТИЗАЦІЇ СУЧАСНИХ ОПЕРАТОРІВ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

СКЛАДОВІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ КОРПОРАТИЗАЦІЇ СУЧАСНИХ ОПЕРАТОРІВ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Назва:
СКЛАДОВІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ КОРПОРАТИЗАЦІЇ СУЧАСНИХ ОПЕРАТОРІВ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,01 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С. Попова
Горенко Тетяна Іванівна
УДК 338.47: 332.012.324
СКЛАДОВІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО
МЕХАНІЗМУ КОРПОРАТИЗАЦІЇ
СУЧАСНИХ ОПЕРАТОРІВ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С.Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Орлов Василь Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України,
завідувач кафедри економіки підприємства та корпоративного управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Загорулько Валентин Миронович,
Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри маркетингу та ресурсного забезпечення
кандидат економічних наук, доцент
Танащук Катерина Олександрівна,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України,
завідуюча науково-дослідною частиною
Провідна установа – Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України,
кафедра управління персоналом і економіки праці
(м. Донецьк)
Захист відбудеться 4 листопада 2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1, ауд. 222.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
Автореферат розісланий 27 вересня 2005 р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проведення в Україні економічних реформ неможливо без перетворення форм власності, які залежать від ступеня розвитку ринкових відносин і середовища, що обумовлює функціонування господарської системи. До числа найважливіших проблем перетворення національної економіки належать процеси роздержавлення, реформування прав власності, корпоратизації та приватизації. Досвід трансформації вітчизняної економіки загалом та, зокрема, в сфері телекомунікацій свідчить, що корпоратизація та приватизація державних підприємств є основою появи акціонерних товариств-корпорацій. Ці перетворення є об’єктивним процесом та необхідною умовою постійного соціально-економічного розвитку суспільства.
Успішне вирішення проблеми корпоратизації неможливе без побудови відповідного організаційно-економічного механізму, застосування якого забезпечить підвищення ефективності функціонування сучасних операторів телекомунікацій.
Пошуку ефективних шляхів вирішення проблем корпоратизації та корпоративного управління присвячені праці зарубіжних та українських вчених. Методологічні основи дослідження корпоратизації були закладені рядом вчених. Серед них слід назвати: Кейнса Д., Кондрат’єва Н., Маршалла М., Шліхтера А., Шумпетера Й. та ін.
Вагомий внесок у дослідження механізму корпоративних відношень зробили такі вчені, як: Ансофф І., Аістова М., Бондар А., Кучеренко В., Лозова Т., Львів Ю., Редькін О., Орлов В., Уткін Е., які довели, що корпоратизація не є самоціллю і її не слід розглядати як радикальний засіб від усіх протиріч державного сектора економіки. Насправді цей процес набагато складніше і тому його необхідно розглядати як унікальний випадок і враховувати всі його особливості. Але виконані дослідження не дають відповіді на ряд теоретичних та практичних питань, зокрема, в даний період, коли започатковано процес приватизації національного оператора телекомунікацій ВАТ “Укртелеком”. Саме це викликає потребу пошуку шляхів удосконалення організаційно-економічного механізму корпоратизації, який повинен враховувати особливості умов господарювання в країні та специфіку функціонування сфери телекомунікацій.
Зазначені обставини визначають актуальність теми дослідження, яке присвячене побудові організаційно-економічного механізму корпоратизації (далі ОЕМК) сучасних операторів телекомунікацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СКЛАДОВІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ КОРПОРАТИЗАЦІЇ СУЧАСНИХ ОПЕРАТОРІВ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок