Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМ ШНЕКОМ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ КОМБІНОВАНИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМ ШНЕКОМ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ КОМБІНОВАНИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМ ШНЕКОМ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ КОМБІНОВАНИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
КОЛЄСНІКОВ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 628.4.04-405
УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМ ШНЕКОМ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ КОМБІНОВАНИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ
Спеціальність 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, доцент Дядичев Валерій Володиславович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Рябічева Людмила Олександрівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри матеріалознавства;
доктор технічних наук, професор Петухов Аркадій Дем’янович, Нацiональний технiчний унiверситет України "Київський полiтехнiчний iнститут, професор кафедри хімічної технології композиційних матеріалів.
Провідна установа:
Донецький національний технічний університет, кафедра обробки металів тиском, Міністерство освіти і науки України (м. Донецьк).
Захист відбудеться 31.03.2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.02 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 09.02. 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 29.051.02
доктор технічних наук, доцент Гутько Ю.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом різко зросли потоки відходів, саме через це більш екологічно доцільним є виробництво і використання сировини з уживаної продукції.
Ресурсний і енергетичний потенціал України необхідно використовувати розумно. Основним джерелом одержання високомолекулярних з'єднань є нафта. Вона виступає джерелом як багатьох сировинних видів продуктів, так і електроенергії. Виходячи з цього, нафта є стратегічною корисною копалиною природи, використовувати яку необхідно дбайливо і раціонально.
Одним зі способів реалізації цього принципу є вторинне використання відходів полімерних матеріалів (рециклінг відходів полімерних матеріалів). Застосовуючи повторно ці матеріали реалізуються напрямки ресурсозбереження й енергозбереження. Ресурсозбереження відбувається завдяки економії чистої полімерної сировини, тому що замість неї використовуються відходи. Енергозбереження забезпечується завдяки економії за рахунок відсутності стадії синтезу полімерного матеріалу, а також і заощадженню вихідної сировини з виробництва полімерів – нафти. Виходячи з цих фактів, розглянута проблема належить до напрямку енергозберігаючих і ресурсозберігаючих технологій, що виступають сучасним науково-практичним завданням.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до комплексної науково-технічної програми "Створити та освоїти у виробництві комплекси технологічного устаткування, засоби автоматизації з використанням ресурсозберігаючих технологій", у рамках вирішення проблеми “Про впровадження системи збору, сортування, транспортування, переробки й утилізації відходів як вторинної сировини”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 р. N 915, з “Основними напрямками економічного і соціального розвитку України”, Закону України про відходи від 1998 року. З 1999 року робота виконувалася в рамках держбюджетних науково-дослідницьких робіт Міністерства освіти і науки України (роботи № 0197U008350, 0100U006296, 0102U002222).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є удосконалення екструзійного обладнання і технології переробки вторинних комбінованих полімерних матеріалів з використанням багатосекційного шнека, що забезпечить підвищення його продуктивності та покращення якості вторинних виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКСТРУЗІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ З БАГАТОСЕКЦІЙНИМ ШНЕКОМ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВТОРИННИХ КОМБІНОВАНИХ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок