Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН У СФЕРІ АГРАРНОГО ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН У СФЕРІ АГРАРНОГО ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН У СФЕРІ АГРАРНОГО ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,67 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
М И К И Ц Е Й Т Е Р Е З А Д М И Т Р І В Н А
УДК 33.:631. 256
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН У СФЕРІ АГРАРНОГО ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ
08.06.01 - економіка підприємства й організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ –2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Мосіюк Пилип Омелянович -
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри економіки підприємств аграрного сервісу
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, старший науковий
співробітник Єрмаков Олександр Юхимович -
Національний аграрний університет, професор
кафедри соціології праці та підприємництва
кандидат економічних наук, старший науковий
співробітник Кісіль Микола Іванович -
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділу інвестицій в АПК
Провідна установа – Інститут економіки НАН України, відділ
економічних відносин АПК, м. Київ
Захист відбудеться 1 червня 2001 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ – 41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ – 41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий “28” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Жебка В.В. 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В агропромисловому комплексі України склалася непроста ситуація з формуванням та використанням його матеріально-технічної бази. З року в рік знижується рівень технічної оснащеності сільськогосподарських товаровиробників завдяки послабленню їх купівель-ної спроможності, що викликана ціновим диспаритетом. Це зумовлює значні збитки від порушення технологій вирощування сільськогосподарських культур, вимушеної співпраці з агротехсервісними структурами, в яких розмір цін і тарифів на товари та послуги не завжди економічно обгрунтовані і не сформовані ринковими механізмами.
Взаємовідносини, що сформувались між агротехсервісними структу-рами і товаровиробниками, не зумовлюються вимогами ринку, формуються стихійно та гальмують виробничу діяльність усіх сфер, а тому потребують поглибленого дослідження.
За роки реформування агропромислового комплексу проблемам ресурсозбереження, формування матеріально-технічної бази аграрних підприємств і сервісних структур, створення ринку сільськогосподарської техніки присвятили свої роботи вчені-аграрники Я.К.Білоусько, В.Г.Більський, П.Т.Саблук, П.О.Мосіюк, І.П.Масло, Л.В.Погорілий, І.С.Деревець, О.Ю.Єрмаков, М.І.Кісіль, Н.А.Дорофєєва, В.М.Баутін, Е.А.Аронов та ін.
Загальні аспекти формування агротехсервісних структур та їх відносин з товаровиробниками розкриті в публікаціях економістів-аграрників М.Г.Лобаса, П.І.Гайдуцького, Г.А.Лісовського, І.Г.Тивоненка та ін. Проте, в даних публікаціях недостатньо розкритий ринковий механізм, який формує систему економічних взаємовідносин між агротехсервісними структурами і товаровиробниками. Тому, проведення досліджень у напрямку його вивчення та опрацювання науково обгрунтованих пропозицій щодо поліпшення економічних взаємовідносин аграрної виробничої і обслуговуючої сфер набуває в даний час особливої актуальності.
Зв’язок дисертаційної роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження за темою дисертаційної роботи здійснювались відповідно з планом науково-дослідних робіт кафедри економіки підприємств аграрного сервісу Національного аграрного університету з виконання комплексної бюджетної теми “Розробка наукової концепції адаптації служби аграрного сервісу до умов ринкової економіки” (номер державної реєстрації 0198U004093).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження по дисертаційній роботі є теоретичне обгрунтування та розробка наукових пропозицій щодо формування, розвитку і функціонування аграрних технічних сервісних структур різних форм власності і господарювання та удосконалення їх економічних взаємовідносин з сільськогосподарськими товаровиробниками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН У СФЕРІ АГРАРНОГО ТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок