Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА та ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ГОСПОДАРСЬКИХ РИЗИКІВ НА ОПЕРАЦІЙНу ДІЯЛЬНіСТь ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

ОЦІНКА та ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ГОСПОДАРСЬКИХ РИЗИКІВ НА ОПЕРАЦІЙНу ДІЯЛЬНіСТь ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

Назва:
ОЦІНКА та ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ГОСПОДАРСЬКИХ РИЗИКІВ НА ОПЕРАЦІЙНу ДІЯЛЬНіСТь ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА академія наук України
Інститут економіки промисловості
Кочура Ілона Володимирівна
УДК 330.131.7:65.011.3:622.33
ОЦІНКА та ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ
ГОСПОДАРСЬКИХ РИЗИКІВ НА ОПЕРАЦІЙНу
ДІЯЛЬНіСТь ВУГІЛЬНИХ ШАХТ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація
і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Мартякова Олена Володимирівна,
Державний вищий навчальний заклад “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідуюча кафедрою управління виробництвом.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гранатуров Володимир Михайлович,
Інститут економіки і менеджменту Одеської національної академії зв’язку імені О.С.Попова Міністерства транспорту та зв’язку України (м. Одеса), завідуючий кафедрою управління проектами та системного аналізу;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Братков Єгор Миколайович,
Державне підприємство “Донецький науково-дослідний вугільний інститут” Міністерства вугільної промисловості України (м. Донецьк), керівник Галузевого центру економічних досліджень.
Провідна установа – Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), кафедра прикладної економіки.
Захист відбудеться “25“ січня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “23“ грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для України однією з вирішальних ланок енергетичної і сировинної незалежності є вугільна промисловість. Аналіз тенденцій світового вуглеспоживання свідчить про те, що у XXI сторіччі світова потреба у вугіллі зросте до 2015 р. більш ніж у 2 рази. Енергетична безпека і зменшення залежності держави від імпортних енергоносіїв потребують максимального використання запасів вугілля, що становлять 90% викопного палива держави.
У зв'язку з особливостями вугільної промисловості, такими як складність гірничо-геологічних умов, нестаціонарність предмета праці, місця роботи, тяжкі умови праці, високий ступінь зносу устаткування, незабезпеченість очисних робіт підготовчими, висока трудоємкість і небезпека ведення робіт, а також чутливість галузі до коливань політичної кон'юнктури, законодавчих рішень, ця галузь має вищий рівень ризику порівняно з іншими галузями економіки.
Невизначеність, що породжує ризик на видобувному вугільному підприємстві, багато в чому обумовлена стохастичністю вихідної інформації, яка використовується при поточному плануванні і під час розробки бізнес-планів. Це пов'язано з мінливістю гірничо-геологічних, виробничих та інших факторів, а також зі зміною ринкового середовища.
Проблемам ризику присвячено багато досліджень і публікацій, які досить повно і широко представлені у роботах таких зарубіжних економістів, як Дж. Мілль, Н.У. Сеніор, А. Маршалл, А. Пігу, Дж. фон Нейман, Ф. Найт, Й. Шумпетер. Вагомий внесок у розробку питань ризику та організаційно-економічних основ його зниження зробили вчені України та інших країн СНД: А.П. Альгін, І.Т. Балабанов, Ю. Блех, У. Гетце, І.Р. Бузько, В.В. Вітлинський, В.В. Глущенко, П.Г. Грабовий, В.М. Гранатуров, М.В. Грачова, М.Г. Лапуста, А.А. Петросов, К.С. Мангуш, О.В. Мартякова, О.Л. Устенко, В.М. Хобта, О.І. Ястремський. Разом із тим далеко не всі аспекти проблем ризику досліджено, перш за все це стосується вугільної промисловості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОЦІНКА та ПРОГНОЗУВАННЯ ВПЛИВУ ГОСПОДАРСЬКИХ РИЗИКІВ НА ОПЕРАЦІЙНу ДІЯЛЬНіСТь ВУГІЛЬНИХ ШАХТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок