Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ПОСТОВАРІОЕКТОМІЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК, ПРООПЕРОВАНИХ З ПРИВОДУ МЕЖОВИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ

ПРОФІЛАКТИКА ПОСТОВАРІОЕКТОМІЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК, ПРООПЕРОВАНИХ З ПРИВОДУ МЕЖОВИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ПОСТОВАРІОЕКТОМІЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК, ПРООПЕРОВАНИХ З ПРИВОДУ МЕЖОВИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,91 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
НЕСТЕРЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 618.14-006.36-08
ПРОФІЛАКТИКА ПОСТОВАРІОЕКТОМІЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК, ПРООПЕРОВАНИХ З ПРИВОДУ МЕЖОВИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
Вдовиченко Юрій Петрович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти
доктор медичних наук, професор
Сенчук Анатолій Якович,
Медичний інститут Української асоціації народної медицини, завідувач кафедри акушерства та гінекології;
член-кор. АМН України, доктор медичних наук, професор
Венцківський Борис Михайлович,
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна
установа Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист дисертації відбудеться “_25_”_березня_ 2005 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України в Центрі охорони здоров’я матері і дитини Київської області (за адресою 04107, м. Київ, вул. Багговутовська, 1; Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини, 9 поверх, аудиторія).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_22_”_лютого_2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У даний час пухлини яєчників є однією з провідних патологій у структурі гінекологічної захворюваності (В.С. Артамонов та співавт., 1998; Б.М. Венцківський та співавт., 2000). Основним методом лікування даної патології є оперативний, причому об’єм оперативного втручання залежить від цілого ряду факторів, у тому числі можливості як онконастороженості, так і можливості збереження репродуктивної функції (В.И. Кулаков и соавт., 2001; С.С. Леуш и соавт., 2002). Серед різних показань до тотальної оваріектомії у жінок пізнього репродуктивного віку особливе місце займають межові новоутворення яєчників, частота яких збільшується щорічно (Т.Ф. Татарчук и соавт., 2001; Б.М. Венцковский и соавт.).
В останні роки підвищується інтерес до вивчення патогенезу і результатів терапії постоваріоектомічного синдрому (ПОС), особливо у жінок пізнього репродуктивного віку, що зв’язано, насамперед, з виникаючим комплексом медико-соціальних питань після проведеного оперативного втручання в цей період життя пацієнток (В.П. Сметник и соавт., 1998; К.В. Воронін та співавт.). Крім традиційного симптомокомплексу клінічних проявів клімактеричних порушень у цій групі пацієнток особливе місце займають психоемоційні порушення, корекція яких не завжди ефективна. Досить дискутабельним є і питання доцільності використання замісної гормональної терапії у жінок, прооперованих із приводу межових пухлин яєчників (Л.І. Воробйова та співавт., 1996; Г.М. Савельева, 1997).
Незважаючи на той факт, що багато наукових колективів нашої країни і за рубежем працюють у даному науковому напрямку, не можна вважати всі питання цілком вирішеними. На нашу думку, у першу чергу, це стосується можливості профілактики ПОС у жінок, прооперованих з приводу межових новоутворень яєчників з використанням гомеопатичної й антигомотоксичної терапії, інтерес до якої зростає щорічно.
Все вищевикладене з’явилося досить переконливою підставою для проведення даного наукового дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ПОСТОВАРІОЕКТОМІЧНОГО СИНДРОМУ У ЖІНОК, ПРООПЕРОВАНИХ З ПРИВОДУ МЕЖОВИХ ПУХЛИН ЯЄЧНИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок