Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З ВРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОГО І НЕОДНОРІДНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ЇХ РОЗРАХУНКУ

НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З ВРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОГО І НЕОДНОРІДНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ЇХ РОЗРАХУНКУ

Назва:
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З ВРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОГО І НЕОДНОРІДНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ЇХ РОЗРАХУНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,86 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка
КУМСІЄХ ІМАД ХАДЕР АВАД
УДК 624.012.45.044.046:539
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ
ЕЛЕМЕНТІВ З ВРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОГО І
НЕОДНОРІДНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ
МЕТОДИ ЇХ РОЗРАХУНКУ
Спеціальність – 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава - 1999 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури, міністерства освіти України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Щелкунов Василь Григорович
завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій (Одеська державна академія будівництва та архітектури).
Офіційні опоненти – доктор технічних наук
Шмуклер Валерій Семенович
професор кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій (Харківська державна академія міського господарства).
- кандидат технічних наук, доцент
Роговий Станіслав Іванович
доцент кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій (Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка).
Провідна установа – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури. Міністерства освіти України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться « 22 » червня 1999 року о « 13 00 » годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 25.01.02 в Полтавському державному технічному університеті імені Юрія Кондратюка по спеціальності 05.23.01 – «Будівельні конструкції, будівлі та споруди» за адресою 314601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд 234.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за адресою 314601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий « 18 » травня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Семко О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРАЦІ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. Стиснуті залізобетонні стержні є одними з найважливіших елементів будинків і споруд, які визначають їх надійність. У зв’язку з цим пошук методів, які забезпечують несучу здатність елементів, а також дозволяють виявити резерви економії матеріалів, є актуальним напрямком досліджень.
Успішне рішення задачі можливе тільки при комплексному врахуванні реальних властивостей матеріалів: фізичної нелінійності бетону і арматури, впливу неоднорідного напруженого стану перерізів на опір бетону при стиску, впливу процесу тріщиноутворення на збільшення градієнту напружень, врахування сумісної роботи арматури і бетону стиснутої і розтягнутої зон, яка виражається на основі гіпотези плоских перерізів. Необхідно також враховувати специфіку сумісної роботи арматури і бетону в стиснутих зонах при роботі бетону на спадаючій ділянці діаграми стиску, врахувати прогини елементів при різних кінцевих ексцентриситетах. Актуальність вибраної теми підтверджується рекомендаціями Першої Всеукраїнської науково-технічної конференції (1996) «Науково-практичні проблеми сучасного залізобетону».
ЗВ’ЯЗОК РОБОТИ З НАУКОВИМИ ПЛАНАМИ АКАДЕМІЇ. Робота виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій Одеської академії будівництва та архітектури на 1996 – 2000 рр. по проблемі «Експериментально-теоретичні дослідження міцності, жорсткості і тріщиностійкості залізобетонних конструкцій» і є найважливішою частиною досліджень по цій проблемі.
МЕТА І ЗАДАЧІ ДОСЛІДЖЕННЯ. Основною метою роботи є створення нового методу оцінки несучої здатності стиснутих елементів із врахуванням нелінійного і неоднорідного деформування та практичного використання його в розрахунках при довільному і оптимальному розміщенні арматури в перерезі.
Для реалізації поставленої мети розв’язувались задачі: на основі вище перелічених факторів та інших властивостей матеріалів отримати аналітичні і графічні залежності для оцінки напружено-деформованого стану перерізів; виявити закономірності в розвитку цих станів; отримати прості розрахункові формули для визначення площі перерізів арматури; визначити економічний ефект запропонованого методу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З ВРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОГО І НЕОДНОРІДНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ЇХ РОЗРАХУНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок