Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення технології контролю та діагностування гільз циліндрів тепловозних дизелів

Удосконалення технології контролю та діагностування гільз циліндрів тепловозних дизелів

Назва:
Удосконалення технології контролю та діагностування гільз циліндрів тепловозних дизелів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,21 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Харківська державна академія залізничного транспорту
Зайцев Володимир Олександрович
УДК 629.424.1
Удосконалення технології контролю та діагностування гільз циліндрів тепловозних дизелів
05.22.07 – Рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії залізничного транспорту на кафедрі “Експлуатація та ремонт рухомого складу”, Міністерство транспорту України.
Науковий керівник
Доктор технічних наук, професор
Тартаковський Едуард Давидович, Харківська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Експлуатація та ремонт рухомого складу”, завідувач кафедри
Офіційні опоненти
Доктор технічних наук, професор
Зайончковський Валентин Миколайович, Державне підприємство "Завод ім. Малишева", м.Харків, Головний конструктор з дизелебудування
Доктор технічних наук, професор
Головко Владислав Федорович, Харківська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Вагони”
Провідна установа
Східно-український національний університет, кафедра “Залізничний транспорт”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться “ 28 ” березня 2002р.
о 13-30 годині в ауд. конф.залі на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 в Харківській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту
Автореферат розісланий “ 28 ” лютого 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Запара В. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Роботи по визначенню працездатності циліндрових гільз тепловозних дизелів типу Д100 були розгорнуті спільними дослідженнями фахівців Одеської залізниці, заводу ім. Малишева і кафедри ЕРРС ХІІТу в 1988р. Особливу актуальність ці роботи набули у дійсний час з наступних причин:
- на Україні весь парк тепловозів типу ТЭ10 з дизелями 10Д100 зосереджений на Одеській залізниці;
- на цей момент приписний парк тепловозів Одеської залізниці має пробіг до 0,9-1,7 млн. км від побудови і проходить усі види деповських і капітальних ремонтів.
- необхідність визначення ресурсу лімітуючих надійність вузлів, зокрема циліндрових гільз, і розробка ефективних заходів щодо його подовження, особливо з урахуванням застосування РВС-технологій.
Це у свою чергу вимагає розробку науково-обгрунтованих підходів і методичних основ удосконалювання технології контролю і діагностування гільз циліндрів тепловозних дизелів.
Актуальність теми дисертації зумовлена необхідністю вирішення наукової задачі удосконалення технології контролю та діагностування гільз циліндрів тепловозних дизелів. При цьому, на залізницях України понад 30% парку тепловозів обладнані дизелями типу 10Д100, які в перспективі підлягають заміні на дизелі типу Д80. Тому наукова задача пошуку та обґрунтування зменшення зносу та його контролю має актуальне значення. Крім того, наказом Укрзалізниці №567-Ц від 24.10.01р. "Про впровадження системи контролю якості продукції, яка придбається для потреб залізничного транспорту України", передбачений обов'язковий вхідний контроль, в тому числі й 20% гільз циліндрів тепловозних дизелів. Це також потребує доопрацювання статистичних та інструментальних методів контролю стану гільз циліндрів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана на кафедрі "Експлуатація та ремонт рухомого складу" Харківської державної академії залізничного транспорту в період 1988-2001р.р. відповідно до планів науково-дослідних робіт академії, що проводяться згідно з Державними і галузевими програмами та висвітлені в звітах: “Совершенствование технологии обслуживания и ремонта локомотивов путем внедрения прогрессивных средств контроля” (№ГР0194U001109, 1993р., 123с.); “Разработка и изготовление автоматизированной системы сбора и обработки информации о работе оборудования ТПС” (№ГР0195U011606, 1995-1996рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Удосконалення технології контролю та діагностування гільз циліндрів тепловозних дизелів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок