Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ І ТЕХНОЛОГІЇ М'ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ТРиКЛОЗАНОМ І алантоїном

РОЗРОБКА СКЛАДУ І ТЕХНОЛОГІЇ М'ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ТРиКЛОЗАНОМ І алантоїном

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ І ТЕХНОЛОГІЇ М'ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ТРиКЛОЗАНОМ І алантоїном
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,27 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Набо МАХМУД
УДК 663.837:663.424:615.243
РОЗРОБКА СКЛАДУ І ТЕХНОЛОГІЇ
М'ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ
З ТРиКЛОЗАНОМ І алантоїном
15.00.01. - технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі косметології і аромології Національного фармацевтичного університету, Міністерство охорони здоров'я України.
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
БАШУРА ОЛЕКСАНДР ГЕННАДІЙОВИЧ,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри косметології і аромології
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
Дмитрієвський Дмитро Іванович,
Національний фармацевтичний університет,
завідувач кафедри заводської технології ліків
кандидат фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
КОЗЛОВА НЕЛЛІ ГЕОРГІЇВНА,
Державний науковий центр лікарських
засобів, зав. сектором супозиторних
лікарських форм
 
Провідна установа: Львівській державний медичний університет
ім. Данила Галицького, кафедра технології ліків
з курсом промислової фармації
Захист відбудеться “30” червня 2006 року о 12оо годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “30” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д-р біол. наук, проф. МАЛОШТАН Л.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Піодермії є найбільш частою причиною звертання до лікаря-дерматолога. Імпетиго, вугри вульгарні, сикоз, фурункул, попрілість, бешихове запалення - далеко неповний перелік різних форм піодермії, що нерідко є причиною тимчасової непрацездатності.
Причиною захворювання є мікроорганізми (в основному, стафілококи й стрептококи), що за певних умов перетворюються із сапрофітної мікрофлори шкіри в патогенну. Стафілококи уражають в основному придатки шкіри (волосяні фолікули, сальні й потові залози) і викликають гнійно-ексудативну запальну реакцію з утворенням пустули. Стрептококи уражають тільки верхній шар шкіри - епідерміс, викликаючи серозно-ексудативну запальну реакцію з утворенням поверхневого в'ялого міхура (фліктени). Розвиткові піодермії сприяють сухість шкіри, тріщини, мікротравми, агресивний вплив на шкіру детергентів, що є основними інгредієнтами в побутових, косметичних миючих засобах. Причиною розвитку піодермій є первинний і вторинний імунодефицитний стан, порушення обміну речовин, гіповітаміноз.
Асортимент препаратів даного напрямку для місцевого застосування представлений в основному у формі мазей, які не завжди можуть застосовуватися для поверхневих і ряду інших форм піодермій. Необхідно відзначити обмежений асортимент препаратів комплексної дії.
Тому розробка нового лікарського препарату, що виявляє антимікробну, регенеруючу й зволожуючу дію, та відповідатиме усім сучасним вимогам до засобів для місцевого застосування в терапії піодермії й ряді інших захворювань, є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності із планом науково-дослідницьких робіт Національного фармацевтичного університету (“Хімічний синтез, виділення та аналіз нових фарм. активних речовин, встановлення зв’язку, структурна дія, створення нових лікарських препаратів”, номер державної реєстрації 0198U007011) і проблемної комісії "Фармація" МОЗ і АМН України.
Мета і задачі дослідження. Метою наших досліджень була розробка обґрунтованого складу, раціональної технології і сучасних методик контролю якості м'якого лікарського засобу з триклозаном і алантоїном, призначеного для місцевого застосування в комплексній терапії піодермії.
Для досягнення поставленої цілі необхідно було вирішити наступні задачі:
- проаналізувати літературні дані з питань етіології, патогенезу і фармакотерапії піодермії;
- провести комплексні технологічні, фізико-хімічні, структурно-механічні дослідження експериментальних зразків із ціллю створення оптимального складу і технології гелю із триклозаном і алантоїном;
- провести дослідження з вибору основних показників якості розробленого препарату, а також методик їх контролю;
- визначити умови і термін зберігання гелю, вивчити його стабільність у процесі зберігання;
- вивчити специфічну активність і безпечність запропонованого засобу при місцевому застосуванні;
- розробити проект АНД на гель із триклозаном і алантоїном;
- розробити проект технологічного регламенту і визначити шляхи впровадження розробленого препарату в промислове виробництво.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ І ТЕХНОЛОГІЇ М'ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ТРиКЛОЗАНОМ І алантоїном

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок