Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств

Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств / сторінка 3

Назва:
Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,14 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Практичне значення результатів дослідження полягає в розробці рекомендацій з оподаткування сільськогосподарських підприємств і передача їх у законодавчу комісію для впровадження в чинне законодавство.
Основні висновки за результатами дослідження спрямовані в науковій записці в Міністерство фінансів Автономної Республіки Крим (довідка №18-04/272 від 21.05.07), у Міністерство аграрної політики АР Крим (довідка №31/535 від 20.10.07), одержали позитивний відгук і використовуються в навчальному процесі ПФ "Кримський агротехнологический університет" НАУ у дисциплінах "Податковий менеджмент", "Податкова система", "Державне регулювання економіки" (довідка №1817 від 14.11.07).
Особистий внесок автора. Наукові результати, розробки, висновки і рекомендації, що виносяться на захист, отримані автором самостійно. Одноосібно опубліковані наукові праці містять положення, висновки та пропозиції, сформовані особисто здобувачем наукового ступеня, і відображають конкретний особистий внесок здобувача у вирішенні проблеми вдосконалення системи оподаткування сільгосптоваровиробників.
Апробація результатів дисертації. Основні результати дисертаційного дослідження доповідалися, обговорювалися й одержали схвалення на міжвузівській науково-практичній конференції "Формування ринкового середовища господарювання" (м. Сімферополь, 2002р.), V науково-практичній конференції "Сучасні соціально-економічні проблеми України, Криму і шляхи їх рішення" (м. Сімферополь, 2004р.), VІ науково-практичній конференції "Наукове забезпечення процесів реформування економічних відносин в умовах ринкової економіки" (м. Сімферополь, 2005р.), VІІ науково-практичній конференції "Наукове забезпечення процесів реформування економічних відносин в умовах ринкової економіки" (м. Сімферополь, 2006р.); на міжнародній науково-практичній конференції "Наукове забезпечення процесів реформування економічних відносин в умовах глобалізації" (м. Сімферополь, 2007р.); на науково-практичній конференції "Наукове забезпечення агропромислового комплексу Криму" (м. Сімферополь, 2007р.).
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано 11 одноосібних наукових робіт загальним обсягом 3,7 друкарських аркушів, з яких 7 - обсягом 3,24 друкарських аркушів у наукових спеціалізованих виданнях, затверджених ВАК України.
Структура й обсяг роботи. Дисертація складається з вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел, додатків. Дисертація викладена на 163 сторінках машинописного тексту, містить 29 таблиць, 7 малюнків, 3 схеми, 16 формул, 3 додатка, список використаних джерел містить 152 найменування.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ
У першому розділі дисертаційної роботи "Теоретичні основи функціонування системи оподаткування" розглянуті теоретичні аспекти удосконалення податкового механізму в АПК, основи ефективності податкової системи і методичні підходи до її оцінки.
Побудова ефективної системи оподаткування залежить від повноти реалізації суспільного призначення податків, тобто їх функцій. Податки виконують дві функції - фіскальну і регулюючу. Можна затверджувати, що фіскальну функцію податки виконують ідеально. Разом з тим для її реалізації важливе значення має стабільне і регулярне надходження податків. Це досягається при визначенні об'єкта оподаткування і методики його розрахунку, розміру ставок податків, термінів оплати податків, застосуванні штрафних санкцій до платників за порушення податкового законодавства. Посилення регулюючої функції податків має важливе практичне значення для удосконалення оподаткування суб'єктів господарювання. Це необхідно враховувати при підготовці відповідних законодавчих і нормативних документів по оподаткуванню, що не завжди має місце.
При використанні податків для регулювання діяльності підприємств слід зосередити увагу на таких основних питаннях, від правильного, зваженого рішення яких залежить діяльність регулюючої функції податків: визначення об'єкту оподаткування і методики його розрахунку; визначення джерел сплати податків; визначення розмірів ставок податків; встановлення термінів сплати податків, тобто податкового періоду; надання податкових пільг при стягненні податків; застосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства платниками податків.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок