Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств

Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств / сторінка 8

Назва:
Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,14 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
На основі встановлених нормативів поділу диференціальної ренти на першу і другу для кожного виробничого типу відповідно визначається єдиний сільськогосподарський податок у виді суми диференціальної ренти першого роду й абсолютної ренти.
З метою оподаткування аграрних підприємств необхідно взяти за основу фіксований сільськогосподарський податок, тому що він включає ряд податків і зборів, і став найбільш ефективним. Для кожного виробничого типу господарства необхідно диференціювати єдиний сільськогосподарський податок, зробивши коректування методики його розрахунку для її удосконалення на основі розчленовування поля оподаткування на складові з гарантованою межею максимального рівня вилучення податку при недоторканності встановленої величини нормативного прибутку. Даний підхід має право на існування в даний час в Україні, коли сільськогосподарське виробництво знаходиться в передкризовому стані. Тому сільгосптоваровиробників у даний час необхідно найбільшою мірою відгородити від всіляких адміністративних перешкод у здійсненні їхньої виробничої діяльності.
Відповідно до концепції антикризового управління на кожній фазі соціально-економічного циклу розвитку повинно застосовуватися відповідне оподаткування. Податкове навантаження відповідно повинне варіюватися на стадіях кризи і депресії - до найменшої, на стадіях пожвавлення і підйому - відносно найбільша. На стадії пожвавлення необхідно застосовувати оподаткування, що відповідає визначеному виробничому типу підприємства на основі грошової оцінки землі і ставкам податку від її розміру. На стадії підйому - може застосовуватися оподаткування прибутку, тому що підприємствам це буде вже необтяжливо.
В ході реалізації стратегії оподаткування аграрних підприємств пропонується використовувати єдину ставку нарахування на фонд оплати праці - Єдиний соціальний внесок (сума всіх внесків у соціальні фонди) відповідно до пропонованої стратегії розвитку оподаткування, що спрощує механізм його стягування і розрахунку.
У зв'язку з сформованими умовами господарювання в даній галузі, її специфікою, з збитковістю біля половини аграрних підприємств, пропонуємо продовжити принципи дії Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок" введенням єдиного сільськогосподарського податку у 2009 році з терміном його чинності до 31 грудня 2013 року.
Ставки податку з доходів фізичних осіб повинні бути диференційовані відповідно розміру одержуваного доходу - використовувати прогресивне оподаткування (у даний час діє єдина ставка).
З 1 січня 2014 року рекомендується використовувати новий підхід в оподаткуванні аграрних підприємств, що буде характеризуватися обов'язковим введенням оподаткування прибутку (регресивного обкладання прибутку з одночасним відносним зменшенням бази оподаткування прибутку при досягненні визначеного порога її приросту) для всіх сільськогосподарських підприємств. Методика і шкала ставок регресивного оподаткування прибутку агроформувань може бути рекомендована для оподаткування сільськогосподарських підприємств у 2014 році в результаті їхньої передачі в законодавчу комісію для впровадження в чинне законодавство.
Зниження ПДВ для сільгосптоваровиробників до 2% до 2018 року згідно з пропонованою стратегією розвитку оподаткування і фіксація ставки на даному рівні до 2027 року дозволить зробити реалізовану продукцію сільського господарства більш конкурентноздатної. При покупці промислових товарів для використання в сільськогосподарському виробництві пропонується використовувати компенсаційний механізм перерахування загальної ставки ПДВ (20%) у нульову ставку ПДВ, що дозволить зберегти і збільшити розмір фінансових ресурсів аграрних підприємств.
У результаті з 2014 року, після припинення дії фіксованого сільськогосподарського податку, пропонується сільськогосподарським підприємствам сплачувати наступні податки: податок із прибутку, ПДВ, податок з доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, акцизний збір, податок на дивіденди, державний збір, мито, збір за спеціальне використання природних ресурсів (крім користування водою для нестатків сільського господарства), збір за використання радіочастотного ресурсу, збір за забруднення навколишнього природного середовища, збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмільництва, податок на рекламу, збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг, ринковий збір.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок