Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств

Загрузка...

Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,14 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний аграрний університет
Південний філіал “Кримський агротехнологічний університет”
Балко Сергій Вячеславович
УДК 338.43.01: 336.221 (477.75)
Формування ефективного механізму
функціонування системи оподаткування
сільськогосподарських підприємств
08.00.04 - економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2007
Дисертація є рукопис
Робота виконана в Південному філіалі “Кримський агротехнологічний університет” Національного аграрного університету
Науковий керівник: доктор соціологічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки АР Крим
Хрієнко Павло Андрійович,
Південний філіал “Кримський агротехнологічний університет” Національного аграрного університету,
завідувач кафедрою управління, соціології та права,
(м. Сімферополь)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Благодатний Володимир Іванович,
Міжнародний університет бізнесу і права, проректор (м. Херсон)
кандидат економічних наук, доцент
Климчук Світлана Володимирівна,
Таврійський національний університет,
доцент кафедри фінансів
(м. Сімферополь)
Захист відбудеться “20” грудня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.805.01 у Південному філіалі "Кримський агротехнологічний університет" Національного аграрного університету за адресою: 95492, АР Крим, м. Сімферополь, смт. Аграрне, вул. Научна 1, корп. 1, ауд. 501.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Південного філіалу "Кримський агротехнологічний університет" Національного аграрного університету за адресою: 95492, АР Крим, м. Сімферополь, смт. Аграрне, вул. Научна 1, корп. 1.
Автореферат розісланий “19” листопада 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук С.Я. Дементьєва


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з основних складових частин економічного механізму в аграрному секторі економіки є податковий механізм, від ефективного функціонування якого залежить розвиток аграрних підприємств і економіки в цілому.
В даний час оподаткування в Україні, досягнувши певних позитивних результатів, все-таки знаходиться в стадії розвитку і пошуку більш вдосконалених форм її побудови й організації. Спостерігається постійна зміна законодавства, причому окремі закони змінюються найчастіше безсистемно, що не приводить до бажаного ефекту. Підтвердженням цьому служить високий рівень податкового тиску і відповідно низький рівень сплати податків, значний адміністративний тиск, і як результат сільськогосподарське виробництво характеризується низьким рівнем рентабельності, високою часткою збиткових господарств, низкою інвестиційною привабливістю.
Для усунення цього необхідне удосконалювання нормативно-законодавчої бази, системи оподатковування, функціонування кредитного й інвестиційного механізмів.
Теоретичні заходи до розробки оптимальної системи оподаткування освітлені відомими закордонними класиками-економістами: А. Лаффером, А. Смиттом, Дж. Кейнсом, П. Самуэльсоном та ін.
Вивченням і дослідженням аспектів і механізмів функціонування податкової системи в аграрній сфері економіки займаються багато вчених. Серед них: Демьяненко М.Я., Новіков Ю.М., Климчук С.В., Пацкан В., Пидчибий М.М., Риманов А.Ю., Лук'яненко І.Г., Олійник Т.А., Пилипенко В.В., Березовський В.В. та інші.
Поряд з цим оцінку впливу системи оподаткування стосовно сільськогосподарських підприємств на регіональному рівні не було зроблено.
Одна з задач економічних перетворень і реформування сільського господарства полягає в створенні такої системи оподатковування, що сприяла економічному розвитку аграрних підприємств України. Для цього необхідна розробка стратегії реформування системи оподаткування аграрних підприємств на довгострокову перспективу. Такий аспект проблеми в зроблених раніше роботах практично не досліджений.
При досить широкому відображенні проблематики і напрямків удосконалення податкової системи, у недостатньо повному обсязі розглянуті періоди і перспективи розвитку в оподаткуванні сільськогосподарських підприємств.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Формування ефективного механізму функціонування системи оподаткування сільськогосподарських підприємств

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок