Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ У ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ У ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

Назва:
ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ У ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,89 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
КОБКО Василь Андрійович
УДК [623.82+355/422/423]: (497.1)
ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ
У ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.
20.02.22 – військова історія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
 
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.
Науковий керівник: | Кандидат історичних наук, доцент
Макаров Володимир Дмитрович,
Національна академія оборони України,
доцент кафедри історії війн та воєнного
мистецтва.
 
Офіційні опоненти |
доктор історичних наук, професор
Панченко Петро Пантелемонович,
Пошуково-видавнича агенція “Книга Пам`яті України”, головний науковий консультант;
кандидат історичних наук
Попок Андрій Андрійович,
Національна академія оборони України,
провідний науковий співробітник науково-
дослідного управління воєнної безпеки
наукового центру.
Провідна установа: | Національна академія Міністерства внутрішніх справ України, м.Київ.
Захист відбудеться “ 16 ” лютого 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.709.04 при Національній академії оборони України (03049, м.Київ, Повітрофлотський пр-кт, 28, ауд. 211).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної академії оборони України за адресою: 03049, м.Київ, Повітрофлотський пр-кт, 28.
Автореферат розісланий “31” грудня 2004 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Корнієнко В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Cучасні реалії воєнно-політичної обстановки в світі полягають у виникненні значного обсягу нових суперечностей різного характеру між державами та цілими регіонами, а в середині деяких країн гострі територіальні, релігійні та етнічні протиріччя, які призвели до виникнення низки збройних конфліктів в результаті активної діяльності незаконних збройних формувань. Крім того, нині серйозну загрозу становлять міжнародний тероризм, контрабанда наркотиків, незаконна торгівля зброєю, організована злочинність. Вони не тільки загрожують миру і стабільності, а й змушують докорінно змінювати підходи при забезпеченні загальної безпеки.
Причому слід визнати, що у вітчизняній історіографії практично відсутні з цієї проблематики наукові праці, де був би узагальнений досвід ведення збройної боротьби іррегулярними (незаконними) формуваннями і, в свою чергу, розкриті форми та способи антиповстанської (контрпартизанської) діяльності дій урядових військ (сил) в другій половині ХХ ст.
Актуальність теми обумовлена необхідністю подальшого розвитку загальної теорії підготовки і ведення операцій (бойових дій) об’єднаннями, з’єднаннями, військовими частинами проти іррегулярних формувань у воєнних конфліктах різного рівня інтенсивності. А в межах нашої країни вона визначається, насамперед, директивами Міністра оборони України та наказами начальника Генерального штабу, а також обставинами того, що нині ряд підрозділів і частин української армії беруть безпосередню участь у миротворчих операціях на територіях багатьох регіонів планети. Причому, немає ніякої гарантії того, що в ході цих операцій вони не будуть задіяні у бойових діях.
Наукове завдання: на основі узагальнення досвіду проведених спеціальних операцій у означений період, встановити задачи, які вирішувалися в ході їх, розкрити форми та способи застосування сил, виявити тенденції та закономірності цього процесу, тощо.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами та темами. Дисертація виконана згідно плану та програм науково-дослідної роботи з історії воєнного мистецтва, що здійснюється кафедрою гуманітарних та соціально-економічних дисциплин Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та з урахуванням виконання наукових проектів Національної академії оборони України.
Об’єкт дослідження: збройні конфлікти другої половини ХХ ст.
Предмет дослідження: підготовка і проведення спеціальних операцій в цих конфліктах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА ТА ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ У ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок